Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg a 13-15 napon volt a...

Elvileg a 13-15 napon volt a pém. Ma vagyok a ciklus 27. napján. Ha csinálok tesztet, kimutatja ha babás vagyok? Ha negatív, akkor tényleg nincs baba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Már kimutathatja, de sokkal hatékonyabb a mensi elmaradása után. Ha negatív, az még nem jelenti azt, hogy tuti nincs baba, de ne éld bele magad előre.
2008. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam már a nem várt menszesz előtt kimutatta hogy babás vagyok de ez mindenkinél más.a legbiztosabb ha tényleg megvárod azt a nem várt napot és utána tesztelsz.
2008. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13 napon volt 100 %-ra a pé-m, és a 27-ik napon teszteltem, de annyira halovány volt, hogy nem tudtam eldönteni, szellemcsík vagy igazi. Aztán legközelebb két nap múlva teszteltem, akkor már határozottan látszott. Azonban ez csak egy egyéni példa, mindenkinél másképp működik. Nézd, egy kis érdekesség:


25 mIU terhességi tesztek kb. 3-4 nappal a beágyazódás után tudják kimutatni vizeletböl a HCG-t (9-15 nappal a tüszörepedés után).

# 3 nappal az esetleges menstruáció idöpontja elött: 51% pozitív

# 2 nappal elötte: 62% pozitív

# 1 nappal elötte: 68% pozitív

# Az esetleges menstruáció napján: 74% pozitív

# 2-3 nappal utána: 88% pozitív

# 4 nappal utána: 98% pozitív


forrás:

[link]

2008. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ez azt hiszem sokat segített. Akkor még egy kicsit reménykedek, mert valahogy úgy érzem hogy sikerült. Női megérzés.:)
2008. nov. 3. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!