Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek menjek orvoshoz?

Szerintetek menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi, ha hosszú lesz!

29 naposak a ciklusaim. App-ot használok ami eddig mindig pontos volt és jól működött. Eddig az ovut a14. napra tette ezt most átrakodott a 16. ciklusnapra. Ebben nem is lenne semmi... viszont előző hónapban nem volt ovus nyák és igazán has fájás sem...sem akkor amikor az app mutatta se úgy egész hónapban.. nem védekezünk... 3 nappal később jött meg bár nem volt normális 😦 inkàbb ilyen maszatolásnak mondanám 😏 most nagyon undi leszek 🙈 2.nap volt egyszer 1 teli betét és kész... ha igénytelen lennék kb az egész alatt ami 6 napig tartott kb. 1 normál betét elég lett vna! Tényleg bocsi, hogy ennyire részletesen leírtam, csak szemléltetni szerettem volna, hogy mennyire kevés volt! Amikor késett csináltam több tesztet persze negatív volt! Tehát úgy gondolom baba kizárva...😔

Most viszont hànyingerem van és folyamatosan édeset ennék, amikor elöttem van szószerint undorodom 😦 étvágyam se sok van

Szerintetek valami vírus? Tudom nem vagyunk gépek, nem minden ciklus egyforma és azt is tudom hogy nem vagytok orvosok sem!

Arra lennék kíváncsi, hogy ti mennétek dokihoz? Házi orvost nem szeretem őt kihagynám

Köszi a normális válaszokat!



2018. aug. 21. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet. Ha negatív, akkor csak elcsaptad a hasad, vírusos hányás-hasmenés elég durva dolog, akkor már nem itt írnál, hanem orvosnál lennél.
2018. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megvárnám a következő menzeszt és ha az sem normális, akkor dokihoz mennék. Vírus nem hiszem, hogy okozna ilyet, inkább hormonzavar, ciszta, ilyesmik. Bár nekem is megváltozott csak úgy magától a menzeszem 6 naposról 2 naposra és semmi bajom nincsen, de azért az hosszabb ideig tartó változás volt.
2018. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy elcsaptam a hasam mivel se nem hányok se nem megy a hasam...csak émelygek és undorodom dolgoktól amit előtte kívántam!

Étvágyam pedig ha jól végig gondolom kb. 2-3 hete nincs 🤪

Tesztet kb 10 napja csináltam és teljes hómező volt 😊

De lehet ellövök egyet hátha..

köszi a válaszokat!

2018. aug. 21. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!