Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptember 5....

Ki nem várja szeptember 5. körülre?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok?hanyadik baba?nevetek kezdőbetűjét kerlek írjátok majd le,hogy könnydbben tudjuk majd ki kicsoda :)
2018. aug. 23. 07:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó,aranyos vagy :) igen tudom hogy kell ilyet csinálni,de szerencsére lázam nincs,nem kell a hűtőfürdő.kamillával gőzölök napi 3x,mézes kamilla teát iszok citrommal,meg napi 2x fokhagymás pirítóst :) bízom a természet erejében.
2018. aug. 31. 13:01
 42/110 anonim ***** válasza:
Ezek szuper jó ötletek, remélem gyorsan helyrejössz :)
2018. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is remélem :))
2018. aug. 31. 13:43
 44/110 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1-ére nem várom, nemis jött még, énis sokat járok pisilni, éjjel is felkell kelnem. Viszont fájdogál a hasam :( T
2018. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok, aki hetedikére nem várom, ovu előtt cickafark és barátcserje, ovu után palástfű és barátcserje teát iszom.

Tegnapi együttlét után icipici rózsaszínes volt a papíron, és most aggódom... Lehet, hogy csak túlparázom, sőt, tuti. De akkor is. Olyan régóta vágyom már rá, és most, hogy végre megfelelőek a körülmények is, hát nem tudom. Igazából, lehet, hogy csak kiírni akartam magamból. Szorítok mindenkinek, hogy ne jöjjön meg!

Sz.

2018. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim válasza:
Drukkolok én is mindenkinek! Nekem tegnap délután óta viszonylag erős görcseim vannak és a derekam is fáj, szerintem meg fog jönni ma. :( V.
2018. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:

Kedves V.,még nem biztos hogy megfog jönni.nekem 2 gyerkőcöm van,mindkét terhességem elején,nemvárt környékén,10 percenként rohantam a vécére higy biztos megjött,mert olyan görcseim meg derékfájásom volt mint amikor megjön.


Kedves Sz.,szorítok nagyon neked is :)


Nekem annyi van jelenleg,hogy még nem fájnak a melleim,pedig ilyenkor már szoktak.De majd meglátjuk pár nap múlva :D

2018. szept. 1. 15:25
 48/110 anonim válasza:
Köszi, én is reménykedem még. :) Kisfiamnál nem volt ilyen, de ez persze még semmit nem jelent. :) Írjatok, hogy kinél mi újság. Mikor teszteltek? Ha addig nem jön meg, én holnap reggel fogok. Bár csak OneStep tesztem van, állítólag semmit nem ér. :D :D
2018. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 A kérdező kommentje:
Erről a tesztről en is sok rosszat hallottam.én csütörtökön vagy pénteken fogok tesztelni.
2018. szept. 1. 17:43
 50/110 anonim ***** válasza:
Lehet én is ellövöm holnap a tesztet :) de még nem biztos, alig bírom ki :D 29/N
2018. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!