Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptember 5....

Ki nem várja szeptember 5. körülre?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok?hanyadik baba?nevetek kezdőbetűjét kerlek írjátok majd le,hogy könnydbben tudjuk majd ki kicsoda :)
2018. aug. 23. 07:41
 61/110 anonim ***** válasza:
Nálam is pénteken negatív predictor, szombaton megjött. Ma voltam hormonvérvételen. T
2018. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim válasza:
Én is megyek dokihoz jövő héten, az utóbbi hónapokban nagyon eldurvultak a pms tüneteim, most meg már 4. napja úgy görcsölök, hogy alig élek, szerintem valami nem stimmel. :( Ha lesz kedvetek, írjatok majd, hogy alakul ez a hónap. Szorítok mindenkinek! :) V.
2018. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:

Én maradok beszélgetni :)

Nekem meg nem jött meg. Ha szerdáig nem jön meg, újra tesztelek. 29/N

2018. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:

31.én kellett volna megjönnie, mindig pontos. de 31.én negatív volt. még reménykedek... Lett valakinek pozitív?

N

2018. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 A kérdező kommentje:
Én is maradok beszélgetni,akkor is ha megjön.a következő hónapban is izgulhatunk együtt :) de azért jó lenne ha ebben a hónapban is lennének pozitív tesztek .
2018. szept. 4. 05:56
 66/110 anonim ***** válasza:
4en vaguynk ha jól számolom: N,V, a kérdező és én T. és akkor egy pozitív esély van N-nek ugye?
2018. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
Ferj teljesen feladta amikor az elso napjan negativ lett.. mert hogy akkor mar “biztosat mutat” csk mert a tesztre ra van irva hogy 99,99% 🤷🏻‍♀️ Sose kesett meg ennyit, ma a 4. Napja. Pentekig varok. :) N
2018. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is megjött ma reggel :( 29/N

Következő hónapban hőgörbe.

arra valami honlap, tanács vagy tipp? :)

2018. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is ma jött meg.De már hamarabb is tudtam görbèből, hogy ez a hónap elveszett. Új hónap, új remèny :) M
2018. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim válasza:
Lányok, nem írnánk becenevet? Én elvesztem a rövidítések között. :D :D V=Vica
2018. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!