Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja szeptember 5....

Ki nem várja szeptember 5. körülre?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok?hanyadik baba?nevetek kezdőbetűjét kerlek írjátok majd le,hogy könnydbben tudjuk majd ki kicsoda :)
2018. aug. 23. 07:41
 71/110 anonim ***** válasza:

Sziasztok, lányok!


Én most egy kicsit összezavarodtam, mert eddig nem tapasztaltam ilyet.

Orvosnál még nem voltam a problémával, de azért iszom a teákat, hogy normalizálja kicsit a ciklusomat. És múlt hónap tökéletes is volt.

Eddig 1 héttel menzesz előtt már barnáztam, erős PMS tünetekkel, majd 1 erős, 1 gyenge, és egy maszatolós nappal letudtam a dolgot.

Most a barna az csak 1 napig volt barna, ez nagyon kis mennyiségű, de piros, valamint egy pár pattanáson kívül semmi PMS tünet... Pedig pénteken kéne megjönnie. Ez szerintetek a tea, vagy azok közé a nők közé tartozhatok esetleg, akik véreznek, de mégis baba van? Tudom, hogy ha nem jön meg rendesen, akkor a teszt megmondja, de azért most még izgulok.

Kitartás mindenkinek, és sok sok drukk a még esélyeseknek!

Sz.

2018. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 A kérdező kommentje:

Szia Sz.szorítok nagyon hogy baba legyen.bár lehetséges hogy most a tea kavart be kicsit.anno mikor én ittam a gyógyteákat,akkor nekem is bakavart a ciklusomba.de remélem nálad nem erről van szó és pozit fogsz tesztelni. :) mikor csinálsz tesztet?


Becenevek:szerintem jó ötlet :)én Andi vagyok.

2018. szept. 4. 20:51
 73/110 anonim ***** válasza:

Péntekre nem várom, szerintem vasárnap, ha addig nem jön meg, mert a barnázás elmúlt tegnap estére, és most reggelre is semmi. Se sírós, se idegbeteg nem vagyok, ami jó. :D

Sz.

2018. szept. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:

én palástfüvet ittam. Nem tett jót, az addig tökéletes 28ciklusomt rontotta el. 26napos lett,és már napokkal a menszesz előtt barnáztam. igaz egy hónapig szedtem csak.

3. napi vérvételen voltam, tökéletesek a hormon eredményeim. T

2018. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
5.-e van, ki hogy all?
2018. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 A kérdező kommentje:
Én pénteken tesztelek ha addig nem jön meg :) már izgulok de sajnos előbb nem tudok.nincs itthon tesztem,holnap fogok venni,de mindenképp reggel szeretném megcsinálni.
2018. szept. 5. 21:18
 77/110 anonim ***** válasza:
En is holnap tesztelek 2.at elso napon negativ lett. Holnap lesz a 7. napja. Sose keset, remelem nem mas problema.
2018. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 A kérdező kommentje:
Mi újság lányok?nekem sajnos a ma délutáni tesztem negatív :( azt időközben elfelejtettem írni,higy mint kiderült,nem akkor volt ovum amikor hittem.szóval nem 5.-ére nem vártam,hanem majd csak vasárnapra vagy hétfőre nem várom.akkor lehet higy a ma délutáni teszt még ki sem kellett volna higy mutassa,akkor sem ha összejött?
2018. szept. 6. 18:11
 79/110 anonim ***** válasza:

Akkor még tényleg korai volt a teszt. Megy a drukk!

Sz.

2018. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) azért mertem tesztelni,mert sokaknál olvasom hogy 10.dpo-n teszteltek pozit.én ma vagyok a 11.dpo-n.remélem tényleg csak korai volt a teszt.
2018. szept. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!