Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulacios teszt szerint...

Az ovulacios teszt szerint okt.22-en volt ovulacio, viszont a homersekletem csak 5-6 nappal kesobb ment fel. Nov.2-an hajnalban arra ebredtem, hogy mintha kessel szurkaltak volna a hasam, annyira fajt. Elofordulhat, hogy begyazodas volt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, csak sejtem, hogy az ovu tesztet csináltad 22-én. Ez viszont nem azt jelenti, hogy akkor volt az ovu-d, hanem kb 2-3 nap múlva. Vagyis, ha 3 nap múlva volt az ovu-d, és rá két napra ment fel a hőd, akkor az teljesen normális.


Ha ez így volt, a fájdalmat igen, érezhetted beágyazódástól.

2008. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi...pontosan most neztem meg es 16-an volt egy pozitiv ovu teszt. 23-an ment fel a homersekletem es 2-an hajnalban volt eros szurkalo fajdalom a hasamban. Ez meg mindig jelenthet beagyazodast?
2008. nov. 3. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit sok az idő szerintem, ami a pozitív ovu teszttől a hő megemelkedéséig eltelt. Ilyet az okozhat, ha a szervezet "próbálkozik", elkezdi a tüsző megrepesztéséhez szükséges LH-t termelni, de aztán mégsem reped meg a tüsző. Ilyenkor van, hogy pár nap múlva újrapróbálkozik a szervezet, és ha akkor kiszabadul a petesejt, a sárgatest elkezd progeszteront termelni, felmegy a hő. Sajna hogy ez így volt-e csak akkor tudtad volna meg, ha a későbbiekben is csináltál volna ovu tesztet. Itt találsz ilyen esetnek megfelelő példagörbéket.


[link]


Azt nem írtad, hogy a hőd megemelkedése előtti napokban "ügyeskedtetek"-e mert lehet, hogy véletlenül mégis elcsíptétek a megfelelő pillanatot.

2008. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kesobbiekben nem csinaltam ovu tesztet. :( Es elotte illetve a pozitiv ovu teszt napjan probalkoztunk. :(
2008. nov. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!