Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. Gátló abbahagyása után...

Fog. Gátló abbahagyása után mikor jött meg először Nektek? Múlt hónapban hagytam abba, meg is jött a megvonásos vérzésem, de azóta semmi, már a ciklusom 36. napján vagyok? Mikor forduljak dokihoz? Peteérésem még ettől lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként még nem próbálkozunk, megszakítással védekezünk...
2010. jún. 21. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8:53,54-es vagyok.

Én is azért hagytam abba a gyógyszert, mert hogy babát tervezzünk, de én is akartam "volna" várni 1-2 hónapot, de csak a baba érdekében, hagy tisztuljon a szervezetem. Nagyjából kiszámoltam, mikor kellene megjönnie, már vettem tesztet előre, és amikor úgy gondoltam megcsináltam. És lám pozitív lett. :))

2010. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most rendesen beleültettétek a bogarat a fülembe...Lehet, hogy veszek ma tesztet és holnap reggel tesztelek...

Igazából mindig megszakítottuk a közösülést, de nem én lennék az egyetlen a Földön, aki így esett teherbe. Ráadásul mindenkitől azt hallom, hogy a tabletta abbahagyása utáni 1-2-3 hónapban nagyon nagy az esély.

Amúgy én majdnem 6 évig szedtem.

Még csak nincs is olyan érzésem, mintha meg akarna jönni.... Ellenben kicsit gyanús, hogy kb. 2 hete két egymás utáni napon volt 1-1 pici barna pötty a bugyimon.(Esetleg beágyazódás...???)Ezen kívül semmi tünet

2010. jún. 23. 08:12
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem birtam ki, teszteltem, egyértelműen negatív...:(

Tehát csak a mensim késlekedik.....már a 39. napon vagyunk.....

Annyira bíztam benne hogy gyorsan beáll...de nem...

2010. jún. 23. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!