Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi idő kell...

Szerintetek mennyi idő kell átlagban egy teljesen egészséges párnak ahhoz hogy babája lehessen?

Figyelt kérdés
nekünk ez a második hónapunk hogy próbálkozunk. most is júni 2-re nem vártam és mikor késett nagyon megörültem de sajnos 5-én megjött.. most újra próbálkozunk remélem most majd kimarad.elég sűrűn vagyunk együtt,minden nap általában,de 1napnál több sosem marad ki.gondoltam hogy nem lesz egyszerű folyamat,és ritka hogy elsőre összejön a babó,csak olyan rossz látni hogy mennyien szeretnének és mennyit kell várniuk rá,vagy nem is lehet esetleg,akik meg nem szeretnének meg inkább elvetetik,eldobják,és 1 éjszakásokba keverednek azonnal összejön...
2010. jún. 21. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

fél év


azt tudod, hogy ha görcsösen akarod, annál kevésbé jön össze? nyugi! élvezzétek a szexet és szeressétek egymást. ha egy év múlva nem leszel terhes, akkor irány a doki. beültetés és jön a baba. szóval nyugi, a stressz a legrosszabb ilyenkor. gondolj arra, hogy sok lehetsőség van akkor is, ha azonnal nem sikeredik.


szorítok!!!

2010. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jún. 21. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
28 évesen fél év után fogant meg az első gyermekünk. 38 évesen szinte az első adandó alkalommal megfogant a második gyermekünk, tehát nincs recept szerintem.
2010. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én még csak 20 éves vagyok:)
2010. jún. 21. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
ha az ismerőseimből átlagot számolok, akkor fél és egy év között.
2010. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm járt utána az adatoknak, nekik sem egyszerűen jött össze a babó, bár náluk a cukorbetegség volt a nagy rizikófaktor.

A magyar pároknak átlagosan másfél év kell a teherbeeséshez. Persze, ez még csak a pozitív teszt, a természet szelektál, vagy méhen kívüli lesz a baba.

2010. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy a nők 15%-a fogan meg az első 3 hónapban, 50%-a az első 6 hónapban, a maradék 35%-nak ennél több idő kell. Nem valami jó kilátások, mi is próbálkozunk, igaz a második babával. Az elsővel beleestem abba a 15 szerencsés százalékba, most meg már a 4. hónapnál járunk.
2010. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20 éves vagy és már a babával próbálkoztok? :) Hát én most irigyellek.
2010. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen már próbálkozunk,nagyon szeretjük egymást,és a gyerekeket is,mindig körülvesznek minket,nekem is van kishugom,és így arra a döntésre jutottunk hogy mi is szeretnénk már egy kis csöppséget:)jó lenne abban a 15-ben benne lenni.
2010. jún. 21. 22:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött. Szerencsések vagyunk. Nem is akarok belegondolni abba, hogy milyen rossz érzés lehet minden hónapban szembesülni azzal, hogy "na, megint megjött". Én 23 éves vagyok, és nagyon boldog családunk van.
2010. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!