Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom hogy sikeres...

Honnan tudhatom hogy sikeres volt a fogantatás és volt beágyazódás?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 21:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Igen :) ès olyan rossz ez a vàrakozàs. Azt megkèrdezhetem hogy hàny èves vagy? :)
2018. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Igen ebben a várakozás a legrosszabb, pláne a rengeteg csalódás után nehéz elhinni hogy valaha is lesz ott egy másik csík is.. Olyan hihetetlen lenne.

24 :) Te?

2018. szept. 3. 22:49
 13/30 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy mondod, hàt most màr tènyleg nagyon kivàncsi leszek az eredmènyedre nagyon nagyon szorìtok neked is meg magamnak is 😁 egyèbkènt èn is 24 èves vagyok 😂
2018. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Azta ez a sors!!!😀 Nagyon remélem hogy pozink lesz és mindenképp írd meg!!!!!
2018. szept. 3. 22:54
 15/30 anonim ***** válasza:
42%
De tènyleg, milyen èrdekes. :) rendben megìrom.Ès te is ìrd meg :)
2018. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Zoequeen ***** válasza:
Nekem mensi elött 1hettel hirtelen felalltam es ugy beleszurt az oldalamba egy fajdalom de nem tudom hogy ez a beagyazodas miatt lett e volna
2018. szept. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
8.-9.körül nem várom.5.próbálkozós hónap.3.baba.első 15 hónap után sikerült,2.elsőre.ez a hónap annyiban más,hogy már az aktus után belém hasított egy nagyon erős megérzés,amilyen eddig soha,higy most sikerült.plusz,tegnap éreztem a méhenben szúrkálást,és a melleim sem fájnak.menszi előtt nekem ilyenkor már nagyon fájnak minden hónapban,ovu után 2 nappal szokott kezdődni.most meg semmi.kiváncsi leszek sikerült e.
2018. szept. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Erre nincsenek jelek. Akinek szurka vokt meg éles fájdalom annak lehet akkor is lett volna ha nem terhes hiszen a női testben millió dolog megy végbe peteéréstől menzeszig. Rengeteg a csalódás mert minden szurkát azonnal mindenki beágyazódásnak hisz.

Menzesz ideje előtt nincs jel. Legalábbis olyan nincs, ami biztos reményre ad okot, csak olyan amire utólag ráfogjuk hogy na ez az volt.

2018. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi jele 5. hétig.

Eszembe se jutott, hogy az lehetek, mert csak 1x nem védekeztünk.

Mikor már 2 hete nem jött meg, akkor kezdten agyalni, hogy mi van ha..

De a mellem akkor elkezdett feszülni meg szúrkált a hasam, azt hittem mégis megjön, de mivel mégsem, akkor vetten kb 6 hetesen 4 tesztet, és mind pozi lett :)

Szóval szerintem csak a teszt ad bizonyosságot.

Én is 24N, 18 hetes kismama :)

2018. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#14 és #15 én is 24 éves vagyok, 16 hónapja várok babára, annyira jó lenne!!!

Én azt sem tudom mikor volt ovum, de a napokban.

Szeptember 21-re nem várom, olyan messze van még..

Remélem ez a honap a 24 éveseke lesz!!! :)) Drukkolok!!

2018. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!