Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mensi előjel vagy...

Ez most mensi előjel vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Pár napja éreztem éles szúrkálást oldalt, majd mintha megjönne érzés.

Mostanra több a folyásom, mint eddig volt ezen az időszakon.

Napokban egyre gyakoribb hogy émelygek.

Melleim kicsikét fájna, duzzattabbak.

Ez a mensinek a jele?


2018. szept. 4. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kellene megjönni? Mikor volt aktusod amiből baj lehet (kiszakadt az óvszer, nem védekeztetek stb)?

Most még nem lehet eldönteni. Ha van félni valód akkor kbre számolhatsz hogy a balesett után (nem tudom hogy akarnád e a babát, akkor nem balesett) kb 10-12 nap a beágyazódás, addig nem érezhetsz semmit a babával kapcsolatban, még utána sem nagyon, de van aki a beágyazódást megérzi. Azért szúrkálhat.

De lehet hogy a mensi fog már megjönni. Vagy középidőben is lehetsz, ott az ovut érzed.

Kevés az infó amit leírtál. Hol tartasz a ciklusodban?

Amúgy ha nem jön meg 4-5nap és tesztelj.

2018. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A peteérésem előtt voltunk 2nappal együtt. Akkor megtörtént.

22-én volt az ovulációm

2018. szept. 4. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 20án voltatok együtt?

Az pont tökéletes a babának.

Most érezheted a beágyazódást. Illetve. De lassan a mensinek is itt az ideje (nem tudom milyen a ciklusod, most kb 28naposban gondolkodok). Sajnos ezt majd akkor tudod meg ha megjött vagy nem, és tesztelsz. Együttlét után 14nappal kb már elég sok teszt biztosat mond a reggeli pisiből, de persze pár nappal később is tesztelhetsz, hogy még biztosabb legyen.

Várt baba?

2018. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zoequeen ***** válasza:
100%
Akkor mar lehet hogy a terhesseget erzed! Csinalj tesztett
2018. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon össze vissza a ciklusom, az utóbbiakat nézve 28-29 napos de előtte volt kevesebb illetve több is.

Most ez a 28 napos az átlag.

Tesztelni még nem merek, nem tudom hogy ez most a mensim jele lenne-e..

Igen 20án voltunk együtt, meg 23.

Ez lenne a 6. hónap hogy nem jött össze a kisbaba.

2018. szept. 4. 21:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor várt baba.

Az időpont meg jó. :-)

Szerintem is várj még 2-3 napot az első tesztel, aztán tesztelj míg meg nem jön, sőt utána is lehet 1x még mikor elmúlt. Mostanában egyretöbb embernek van meg babával.

Viszont szorítok akkor nektek. :-)

2018. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kezecske!!! Nagyon köszönöm, bízok benne hogy hátha most már minket is választana valaki szülőknek... Reménykedek !!!

Köszi mégegyszer a kedvességet! Legyen csoda szép estétek :)

2018. szept. 4. 22:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az én hónapom :(
2018. szept. 5. 10:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor majd a következő az lesz!(Sajnos),normális,ha fél éven belül nem jön össze.Sokaknál 1 évbe is beletelik,szorítunk! :)
2018. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igyekszek nem arra gondolni, lehetséges túl sokat rágódok rajta mert sokat csalódtam.. Hogyan lépjek túl?
2018. szept. 5. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!