Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki hasonlóan jár (t)...

Valaki aki hasonlóan jár (t) tudna kicsit segíteni vagy valaki aki normális?

Figyelt kérdés
5. Napja nincs menzeszem, semmi védekezés nem volt (megszakításos, de az nem védekezés), 3 hete voltam együtt a párommal, pontosabban 11.-én és 24.-én kellett volna megjönnie de semmi. Fáradékonyabb vagyok, itt-ott fájdogál a hasam és ennyi. Teszteltem is tegnap egy szép negatívat. Nos..akkor ez azt jelenti hogy terhesség ki van zárva? Vagy valami más állna a háttérben? Esetleg volt már valaki így? Bocsánat ha kicsit zavaros a mondani valóm de nem tudom mire gondoljak. :/

2018. aug. 29. 00:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
hát 28napos ciklussal a 11 az pont az ovuláció környéke. tesztel pár nap múlva újra, lehet csak késik a menszeszed.
2018. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Néha 27-28, néha pedig 30 vagy kicsivel több és nem tart 2-3 esetleg 4 napnál tovább. Ilyen sokat nem késhet szimplán. :D tavaly 6 napot késett de vizsgaidőszakban voltam, most viszont semmi stressznek nem vagyok kitéve
2018. aug. 29. 06:43
 3/30 anonim ***** válasza:

Az is stressz hogy izgulsz mikor jön meg.

A tesztnek mostanában mutatnia kellene már. Tesztelj megint. És előbb utóbb vagy megjön vagy pozitív lesz a teszt, de nagyon mást nem tudsz csinálni. Teszt, aztán ha van valami akkor doki. Ha nincs és még sokàig nem jön meg akkor tudsz nődokihoz menni de az 5nappal most még sajnos kiröhögne

2018. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mivel tegnap teszteltem délután és negatív let, azóta semmi, ezért szombaton gondoltam az újratesztelést mert akkor lesz 1 hete.
2018. aug. 29. 07:21
 5/30 anonim ***** válasza:

Csak ha később ágyazódott be akkor a délutáni még nem mutathatta ki, míg a reggeli igen.

De rendben. Akkor tesztelj szonbaton :)

2018. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm az eddigi válaszokat, majd megírom mi lett az eredmény :)
2018. aug. 29. 08:15
 7/30 A kérdező kommentje:
Ja a fáradtság mellett még az is tünet lehet hogy megveszek az áfonya lekváros kenyérért :D
2018. aug. 29. 08:30
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Terhes vagy
2018. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Reggel kell tesztelni, nem délután.

Koncentrált vizeletből.

2018. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam az elmaradott mensi után 5 nappal kimutatja, hogy pozitív de nem. Holnap reggel újratesztelek, már alig várom!! Nagyon izgulok.
2018. aug. 30. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!