Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Többi lent.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Július 23. án jött meg utoljára. 32-34 naposak a ciklusaim általában. Eddig egyszer volt, hogy 40. napra jött meg. Ez volt a legnagyobb késés. Most viszont már az 50. napon vagyok túl. Tehát már két hete késik. Csináltam két tesztet egyiket szept 4. én a másikat ma. Igaz egyiket se reggel csináltam, de már kimaradt menstruáció utáni 4 . napon már 100% os a nap bármelyik szakában. Nem voltam beteg, se depressziós se semmi ilyesmi. 25 éves vagyok, egészségesen étkezek stb.. Eddig sose történt ekkora késés. A barátommal mindig óvszerrel védekeztünk, sose szakadt el sose csúszott le. Mi miatt nem jön meg? Volt akinek ilyen sokáig nem jelzett a teszt, mégis terhes volt? A nődoki csak 1 hét múlva tud megnézni. Aggódok...

2018. szept. 10. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
már kb 3 hete érzem a szokásos menstruációs/előtti tüneteket.
2018. szept. 10. 16:52
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Van, akinek nem választja ki a hcg hormont a szervezete a vizeletbe, így bár terhes, de negatív a teszt.

A késest okozhatja ciszta is, de lehet, hogy kimarad egy menstruációd csak úgy.

2018. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne ugyanolyan fajta tesztet használj. És csinálj reggeli vizeletből 2-3 naponta míg nem jön meg vagy nem tesztelsz pozit, nem mész a nődokihoz.

De ha nem volt semmi, akkor nagyon minimális majdnem 0 hogy terhes legyél. Lehet ez most kimaradt.

2018. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha kimaradna miért érzem a menstruációs tüneteket?
2018. szept. 10. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a szervezeted “emlékszik” hogy akkor vérzésnek kell lenni. Van akinek igy jön meg a mensi terhesség esetén. Milyen tüneteid vannak?
2018. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a szokásos derékfájás, eleinte mellfeszülés, de az már nem annyira.. hangulatingadozások, falási rohamok ilyesmik.. Meg a rossz közérzet, amit nem lehet megmagyarázni.. Mintha bármikor megjöhetne aztán mégse jön..
2018. szept. 10. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, megnyugtat különböző fajta teszteket használhatsz 2-3 naponta míg nem mész a dokihoz. Naponta felesleges de 2-3 napont duplázódik a hcg hormon.

Kitartást! 😊

2018. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is a terhesség miatt aggódok már elsősorban, hanem inkább hogy ne legyen valami belső "betegségem"
2018. szept. 10. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így vagyok csak már 18. Napja késik.
2018. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!