Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

1 éve Azáliát szedek. A menzeszem már máskor is volt, hogy csak barna folyásként jelentkezett a tabletta miatt. Most viszont elmaradt. A tabletta szedését nem felejtem el , gondosan ügyelek rá, hogy minden szemet bevegyek. Nem maradt ki egyetlen tabletta sem. 2 hete késik a menzeszem így teszteltem. Egy olcsóbb gyors teszt is, illetve egy drágább is pozitívat mutatott. Jönni szeretne nagyon az a baba ezek szerint.

Egy a kérdés: Ha szedtem a fogamzásgátlót, hogy eshettem mégis teherbe?



2018. szept. 10. 18:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

[link]

köszönöm a segítséget

2018. szept. 10. 20:00
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek pozitívak. Mit is lehetne mondani. Pharmatex mellett is terhes lettél, gyógyszer mellett is. Más meg évekig védekezés nélkül csinálja, mégsem lesz terhes.
2018. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Igazan nincs mit😄

Így legalább mi is látjuk hogy valóban pozitívak a tesztjeid.

Orvoshoz mikor mész?

Amúgy ráérsz még vele,nem azért kérdezem.

2018. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nagyon sok Azalia baba van :P szoptatás alatt szedhető, de nekem azt mondta az orvosom, amint abbahagyom a szoptatást váltani kell

én személyszerint nem lettem szedése alatt terhes, bár az is igaz..hogy nem szedtem sokáig, mivel állandóan pecsételtem tőle

2018. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
jönni szeretne nagyon a picúr. de lehet az én saram :) mert tavaly már az elején azt mondtam, hogyha egy évvel később jönne, már rendben lenne a lelkem is vele. Az orvosnál majd biztos kiderül.
2018. szept. 10. 21:31
 16/21 anonim ***** válasza:

Mindkét teszten erősebb a tesztcsík mar mint a kontroll csík. Nálam 6 hetesen volt enyire erős teszt. Menj nődokihoz.

Gratulálok!

2018. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is fogamzásgátló szedése mellett lettem terhes,arra,hogy ez hogyan lehetséges,orvosi szempontból nem kaptam választ.Megesik,nem véd 100%osan.Belém akarta magyarázni a doki,hogy biztos rosszul szedtem.Nem vagyok hülye,tudom,hogy jól szedtem,órára pontosan minden nap,ugyanakkor.Ez 6évvel ezelőtt volt,sajnos nem tudtuk vállalni a babát(ezért is védekeztünk nyilván).

Most,ennyi évvel később meg babát.szeretnénk,és nem jön...ilyen az élet.

2018. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát voltam orvosnál. A doki szerint 6 hetes 3 napos vagyok :) ( bár ezt nem tudjuk hogyan jött ki, mivel közben volt egy menzeszem) Annyi a terhesség hátulütője, hogy ez idő alatt minden nap injekcióznom kell majd magam véralvadásgátlóval.
2018. szept. 12. 18:35
 19/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok😊
2018. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete kesik a menszeszed az pontosan 6 hetes terhessegnek felel meg ;)
2018. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!