Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés

1 éve Azáliát szedek. A menzeszem már máskor is volt, hogy csak barna folyásként jelentkezett a tabletta miatt. Most viszont elmaradt. A tabletta szedését nem felejtem el , gondosan ügyelek rá, hogy minden szemet bevegyek. Nem maradt ki egyetlen tabletta sem. 2 hete késik a menzeszem így teszteltem. Egy olcsóbb gyors teszt is, illetve egy drágább is pozitívat mutatott. Jönni szeretne nagyon az a baba ezek szerint.

Egy a kérdés: Ha szedtem a fogamzásgátlót, hogy eshettem mégis teherbe?



2018. szept. 10. 18:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A baba nagyságából voltunk kiindulva. Az orvos is azért számolta kb 6hétnek, mert menzesz szerint annyinak kellett akkor lenni, ha egyáltalán menzesz volt, és nem hüvelyi vérzés. Mivel a baba még most a 16. héten is nagyobb a koránál így a menzesz csak egy támpont volt az orvosnak. A baba legalább 1 héttel nagyobb a becsült koránál. :)
2018. nov. 16. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!