Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mire számíthatok?

Ilyenkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Augusztus 3. bolt az UM napja. Ciklusaim hosszúak. 34-35 naposak. A nem várt napja szept 6. Nem is jött meg. Aznap 2 teszt is pozitív lett. Romed és clearblue. Romed halványabban mert az 25ös. Hihetetlennek tűnt ezért csináltam egy vizeletsugaras x-epilt iis ami szintén pozitív lett halványan ez is 25ös. A halvány csíkok dacára csináltam egy digitálisat. 1-2 hetet írt ki. Na most vélhetően akkor az augusztus 20. héten foganhatott. Kislányom is középidőn túl fogant. Akkor igazából olyan 4+ terhesnek kène lennem. Lassan 5.

Tegnap viszont a ciklus 40. napján este egy ici pici rózsaszínes-barnás folyást találtam a tisztasági betéten. Felhívtam az orvost,mert még ultrahangon nem voltunk ugye, és ő egyből beparancsolt a kórházba,de ő nem tudott bejönni sajnos így az ügyeletes orvos vizsgált meg. Nagyon lekezelő volt és mogorva,csúnyákat mondott. A lényeg a lényeg,hogy hasi ultrahangot csinált. Terhességet nem látott se méhen belül se kívűl. A papírra azt írta: rendes nagy uterus, vaskos endometrium 23mm

Dg.: korai graviditas?

Kérdésem az lenne hogy van esély hogy ez a kismanó ha félig meddig ottvan ott is maradjon? Görcsölni nem görcsölök.

Ez a méhnyálkahártya vastagság terhességre utalhat?

Hüvelyi ultrahanggal többet láttak volna? Ma reggel felhívom majd az orvost,de addig is tapasztalatokra lennék kíváncsi. Volt e valaki így?

Köszönöm



2018. szept. 12. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(


Megműtöttek?

2018. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar lehetett latni a petevezetkben? Vagy honnan tudjak?
2018. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Következő hcg eredmény 89. (Pénteki)

Tegnapi:76

És igen egy ici pici pöttyöt talált a jobb oldali petevezetőben.

Nem is fejlődött úgy ahogy kellett volna,talán ez volt a szerencsém.

Most vettek megint vért ha megy lejebb tovább, akkor valószínű nem műtenek meg, mert felszívódik,kilöki a szervezetem. Azt mondják ez azért nem mindennapos, de a lehető legjobb forgatókönyv.

Lelkileg megvisel. Fizikailag jól vagyok. Barnázás már sokkal erőteljesebb. Éjféltől se ivás, se evés hátha vinni kell.

2018. szept. 18. 05:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( viszont tényleg az a jó hogy észrevették.
2018. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!