Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek igy terhes menstruacio...

Lehetek igy terhes menstruacio alatt?

Figyelt kérdés
A menzeszem 2-5 napjaig belem elvezett a baratom.Nem rendszeres a ciklusom amugy.Altaban 4 napig szokott meglenni.5.napot azert irtam mert akkor mar ejfel volt es nem vereztem igazan.Mikor csinaljal tesztet?

#Terhesség;teherbeesés;menstruáció;szex
2018. szept. 17. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés az esély rá, de menstruáció alatt is teherbe eshetsz. Akkor tesztelj, amikor késik a következő.
2018. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Mivel szabálytalan a ciklusod az utolsó ilyen védekezés nélküli belém élvezett vagy akár belém tette esett után 14-15nappal tesztelhetsz. Addig tesztelj 2 naponta reggeli pisiből (naponta felesleges a hcg hormon 2 naponta duplázódik a vizeletben) míg meg nem jön illetve míg nem lesz pozi.


Ha megjön és elmúlik én nődokiként javaslok a menzesz után is egy tesztet, nem e esél abba a kategóriába akinek az első megjön vagy akár vègig vérez.


A legjobbakat!

2018. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom a menstruáció utolsó napján fogant, szóval simán lehetsz terhes.
2018. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!