Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes ilyen...

Lehet a barátnőm terhes ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: barátnőmnek 12-én reggel jött meg a menzesze, de mindössze 3 napig tartott, 15-ére már szinte teljesen elmúlt neki, ami a nála megszokott 5-6 naphoz képest eléggé szokatlan, de elég erős volt neki, erősen vérzett, görcsei is voltak. Viszont ahogy megjött neki, elkezdtek érzékenyek lenni és enyhén fájni a mellei.

Utolsó két hétben eléggé sokat stresszelt a meló miatt, tényleg kivételesen nagy nyomás volt rajta, pszichikalilag nagyon kimerült volt.

Lehetséges hogy mégis terhes? A neten leírtak alapján leginkább az a jellemző előjel, ha a menzesz rövid és enyhe, viszont neki igaz hogy rövidebb volt mint a nála megszokott 5-6 nap, de erős volt neki.

Ami a védekezést illeti, be szoktam hatolni gumi nélkül is (nem szed fogamzásgátlót), de ez csak amolyan bemelegítés nálunk, a végén mindig gumit húzok, valamint a többedik meneteknél csak és kizárólag gumival szexelünk, mivel tudjuk mindketten hogy ekkor már az előváladékban is lehetnek spermiumok. A gumit mindig ellenőrzöm, hogy nem szakadt-e ki, eddig mindig rendben volt.


Tudom, hogy a terhességi teszt a biztos, meg is vesszük, de szeretnék pár véleményt is a dologról. Rosszmájú, támadó válaszoktól kíméljetek, a többi választ előre is köszönöm. :)



2018. szept. 18. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

7

És mennyiben ismered a kérdező ÉS a csaja testét, egészségi állapotát, szexuális kultúráját? Mert a kérdés RÁJUK vonatkozott.

2018. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!