Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta, közti...

Fogamzásgátló tabletta, közti vérzés?

Figyelt kérdés

Szeptember 4-én volt a menstruációm első napja, ami 9-ig tartott. Hét nappal a gyógyszer szedése után, azaz 10-én együtt voltam a barátommal, védekezés nélkül. Most pedig, 18-án barna folyásom van, vagyis hát olyan, mintha a menstruáció első napján lennék..


Olvastam, hogy már így az első naptól védett vagyok és, hogy normális az első hónapban a közti vérzés, mégis félek. A tablettát rendszeresen és rendesen beszedtem. Terhes ugye nem lehetek? Illetve más probléma lehet?



2018. szept. 18. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer a betegtájékoztató azt írja, hogy előfordulhat köztes vérzés, akkor higgy a tájékoztatónak.:) Valószínűleg a tabletta miatt van.
2018. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha felmerül a terhesség gyanúja,akkor terhességi tesztet kell csinálni,nem megkérdezni,hogy lehetsz-e terhes.

A közti vérzés az első 3 hónapban normális.

2018. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban normális a köztes vérzés. Ha pedig a tájékoztató azt írja, hogy "ha a menstruáció első napján kezded a tablettát, akkor egyből véd", akkor az úgy is van.
2018. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt köztes vérzés, de nem voltam terhes.

Ha csak 1-2 napig van pecsételő, az lehet a gyógyszertől, de ha sok, piros és nem átmeneti, akkor dokihoz kell menni mindenképp.


Én a Yasminelle-t kezdtem el szedni és nekem a második hónapban jött elő ez. El is múlt 1-2 napon belül. Azóta sincs gondom, csináltam tesztet is, ami persze negatív lett.

2018. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló problémám van nekem is. Neked megoldódott azóta?
2018. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!