Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is általában...

Szerintetek is általában akkor jön a baba, amikor nem annyira akarja az ember?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk együtt, közös gyermekünk is van. Pár hónapja dolgozunk a kistesón, eddig nem jött össze. Ebben a hónapban kijelentette, hogy sajnálja, de gondolkodott és nem akar már több gyereket. Az érvei meggyőztek, meg amúgy sem tennék az akarata ellen ezügyben. A probléma csak az, hogy mindezt ovulacio után 2 nappal jelentette be. Az együttlét a lehető legjobbkor volt, ovu előtt 20 órával kb. Jövő heten esedékes a mensesem, de amilyen furcsa dolgokat művel a sors, biztos most lesz pozitív a teszt. Természetesen ha így van, megtartjuk. De jobb lenne, ha nem.
2018. szept. 18. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én erre csak rácáfolni tudok! Mindvégig nagyon akartuk, 7 évet vártunk rá.
2018. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen nalam is ez volt😕
2018. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Mi lett? Megtartottátok?

2018. szept. 19. 00:04
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én egy évig nem estem teherbe, aztán elkönyveltem, h biztos valami nem oké, és nem is fogok beavatkozás nélkül. Így letettünk róla, már eszemben sem volt, egyébként is nagy átalakulóban volt az életem. Mikor kimaradt a menstruációm, csak viccből néztem egy tesztet, gondoltam, tuti negatív, de ha orvoshoz kell mennem, ugye ez az első kérdése. És pozi lett! :) Mostmár két éves nagyfiú.
2018. szept. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egyáltalán nem. Csak akart, vágyott terhességeim voltak.
2018. szept. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2018. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mindhárom terhességem szinte azonnal összejött és mindhármat nagyon, szinte görcsösen akartam.
2018. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Attol fugg hogy hogyan mond le rola. Mar nem gorcsol vagy tenyleg nem akar.

Egyebkent meg akik nem akarnak is be szokott csuszni.

Mi meg nem akartunk erre spiral mellett lett a baba.

Jon ha akar, barmilyen elcsepelt tenyleg igy van.

Lehet pont most igy a nagy fordulat elott. Vagy lehet nem, es vedekezes mellett valamikor akkor is bekopogtat ha ugy dont. Ezek mind kiszamithatatlan dolgok.

Azert majd ird meg vegul lett e terhesseg

2018. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nem így volt, háromszor lettem terhes, mindegyiket nagyon-nagyon akartuk. Ráadásul én az a tipikus azonnal rápörgős, menzesz előtt napokkal tesztelős hülye vagyok, mégis mindegyik terhesség elsőre összejött.
2018. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő szerintem, hogy ki milyen típus. Mi tudatos tervezők vagyunk mindenben (munkahelyváltás, lakáskeresés, nyaralás tervezése), így gyermekvállalásban is csak akkor nem védekezünk, ha gyereket szeretnénk. Így akkor lett gyermekünk, amikor szerettük volna és amikor a megfelelő testi körülmények is előálltak.:)
2018. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!