Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 5 hónapos kisfiam...

Van egy 5 hónapos kisfiam akit szoptatok fogamzásgátlót szedek Azaliat ma csináltam tesztet pozitív lett de nem tudom hogy el vetesem vagy meg tartsam valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Terhesség
2018. szept. 19. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sikerült el dönteni a férjemmel sajnos akár hogy is szeretném meg tartani és nagyon nehéz is volt a döntés sajnos nem tudom meg tartani. Pedig nagyon sokkat sírtam miatta de nem fér bele még egy baba aminek sok oka van férjem éjjel nappal dolgozik egész nap egyedül vagyok a picuromal és vele nem nagyon könnyű és nincs segítségem így rám hárul minden itthon és nem érzem azt hogy készen állok egy picire még meg a kisfiam nagyon anyás néha még ki sem tudom vinni a szemetet mert sír utánam meg nagyon cicis ha tehetné egész nap rajta lenne majd idővel belefér még egy kicsi de most sajnos nem és látom előre hogy ez az elvetetés lesz életem legnehezebb feladata amin át esek és a szívem szakad meg érte de nem tudok mást tenni
2018. szept. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!