Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek tizesével van otthon...

Akinek tizesével van otthon terhességi teszt, miért?

Figyelt kérdés

Tizenx éve élek szexuális életet, egyszer vettem tesztet, mikor már 4 napja késett, de mire másnap reggel megcsináltam volna, megjött. Így van most itthon egy a szekrényben.

De még ha gyereket is tervez az ember, minek otthonra egy rakás teszt? Ha késik, akkor elég egy, ha meg megjön, nem kell egy se. Többször láttam már itti s olyan kérdést, hogy valaki megcsinál egy nap késésnél 3-4 tesztet... minek?


2018. szept. 20. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: mindez rendszeres mensivel betegségek nélkül logikus. A TE életedben.
2018. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
8%

11 nem. Ezt egészséges nők százai is művelik itt, tudom mert 9 éve gyakorizom.


Dpo-t számolnak és tesztelnek agyatlanul akkor is ha az első próbálkozós hónapjuk!


Miért gondolod hogy minden türelmetlen és buta nő beteg? Nem. Elenyésző százalékuk beteg. A többi meg csak nem gondolkodik.

2018. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy neked van igazad? Mások fejébe és életébe nem látsz bele. Ismersz tőle 3-5 mondatot! Sosem többet. Milyen jogon ítélkezel bárki felett, pláne ennyiből?
2018. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy? Miért kell folyton mással foglalkozni?! Meg ítélkezni...
2018. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!