Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség? Lehetek terhes?

Segítség? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátlót iratni. Meg szűz vagyok és a baratommal pettingeltunk és hozzám dorgolte a peniszet eloszor bugyin keresztül majd becsúszott a bugyi alá,és “arrafelé” ilyen dofkodesszerueket csinalt de nem volt ilyen behatolás érzésem/nemtudom milyen az. Előtte olyan 10-20 perccel már egyszer elment orálisan,és nem mosta meg ott magát meg nem is pisilt mert az ágyban pihentunk. Viszont ott nálam nem élvezett el amikor azt csináltuk. Elvileg 2 nap van a mensimig. Lehetek így terhes ???
2018. szept. 22. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha becsúszott volna úgyhiszem észreveszed.

Nem lesz gond, nem történt behatolás, menzesz előtt általában nem termékenyek a nők.

Máskor viszont előre gondolkodjatok az ilyen részleteken ;)

2018. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A behatolás milyen erzeshet hasonlithato? Ha ilyen kellemesen éreztem közben akkor valószínűleg a csiklomat dorzsolte csak nem? Egyszer volt h oda nyulkalt/meg nem ujjaztam magam soha vagyis az ujjam nem járt ott/ és akkor ilyen fájdalmas volt de nem nyuilt fel. Most viszont ilyen kellemes volt,akkor nem behatolás?
2018. szept. 22. 01:08
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Jó hülye vagy. Még ne szexelj, amíg nem tudod az alapvető dolgokat.
2018. szept. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Basszus, valaki nem tudja történt-e behatolás? Hidd el kérdező, tudnád ha megtörtént, első alkalommal különösen.


De ha még ennyire sem ismered a saját tested, akkor tényleg még ráérsz ezzel a felnőttesdivel.


A r.ibancozást pedig szerintem azért kaptad, mert leírtad, hogy előtte 20 perccel lett kielégítve a barátod, hogy nálad az ágyban nem ment el. Vagyis úgy érezhető a leírásodból, hogy nem te elégítetted ki korábban, hanem valaki más. Legalábbis nekem ez rögtön szemet szúrt.


Amúgy nem, nem vagy terhes. Hogyis merülhetett fel benned a kérdés, ha szűz vagy?

2018. szept. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Irta hogy oralisan elegult ki, hol olvastok ti itt 3. szemelyrol!?
2018. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem vagy terhes.

Miért iratsz fogamzásgátlót? Muszáj hormonokkal kezdd? Lehet csak megdönt a barátod és tovább áll. Azt a pár alkalmat megtehetnétek óvszerrel. Lehet aids-es.

Minek egyből talblettáért rohanni? 10 év múlva meg nem érted miért nem esel teherbe.

2018. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező nagyon SÖTÉT vagy! Nyugodtan lehet lepontozni.
2018. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én elégítettem ki oralisan. Uristen milyen világban élünk h ilyet kell feltételezni róla h vki más volt?? Fel éve vagyunk együtt és mindketten 18 évesek vagyunk.
2018. szept. 22. 08:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen agyilag ott tartasz, hogy nem tudod mit csinalt odalent ?
2018. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem menj el egy nő gyógyászhoz
2019. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!