Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mell fájdalom nélküli ciklus?

Mell fájdalom nélküli ciklus?

Figyelt kérdés
Mindig ovu másnapján már fáj a mellem és megduzzad! Most semmit nem érzek! Vikivel volt hasonló? Nekem nem nagyon volt még ilyen. Amikor terhes voltam akkor jobban fàjt. Szoptatas alatti ovu kor nem fajt a mellem de már nem szoptatok! Esetleg a szülés miatt változott meg? Tudom h van akinek csak mensi előtt kezd el fajni de nekem olyan sem volt sose

2018. szept. 22. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hónapom pont ilyen volt. Vagyis az elöző ciklusom. Azthittem most sikerült,de 2 nap késéssel megjött. Nem minden ciklus ugyanolyan,biztos hogy változtál.
2018. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekemszules ota, illetve miota megjott ez teljesen lutri, a mult honapban rogton ovu utantol mar fajt, most egesz honapban semmi, es korabban is volt olyan, hogy semmi, meg olyan is, hogy mielott megjott, par nappal elotte fajt. Nalam tehat nem jelent ez semmit.
2018. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de en nem ismerek Vikit! Így nem tudom hogy neki volt e hasonló. 😊


Bocsi, muszaj volt. 😊


A válasz a kérdésre: nekem van már 2gyerekem, van olyan ciklus h faj a mellem de Van hogy nem. Összefüggést még nem találtam.

2018. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!