Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még okom reménykedni,...

Van még okom reménykedni, vagy sikertelen a ciklus?

Figyelt kérdés
Augusztus 22-én pecsételve, rá egy napra rendesen megjött. Az ovu teszt pozitívat mutatott szeptember 12-én és 13-án, de csak 12-én tudtunk együtt lenni (és előtte-utána 2 és 3 nappal). Tegnap az x-epil teszt negatívot mutatott, ma reggel "jóstesztként" egy ovu tesztet ellőttem, az is negatív. Nem görcsöl a hasam, csak érzékeny a mellem. Ha terhes lennék, az már tegnap is látszódott volna, igaz?

2018. szept. 28. 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A repedés 14-15-én lehetett, még csak a 13-14. Dpo-n vagy, holnap-holnaputántól számít majd késésnek. Fölösleges tesztelni, amíg nem késik.
2018. szept. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint rosszul számítottam a repedés időpontját, egy kicsit tévhitben voltam. Nem tehetek mást, mint várok.
2018. szept. 28. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!