Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki teherbe esett attól...

Ha valaki teherbe esett attól még lehetnek ugyan azok a pms tünetei mint szoktak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy nekem pl allandoan pisilnem kell mensi elotti heten na az most is megkezdödött. Akkor ne is reménykedjek a babában?
2018. szept. 28. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam az egyetlen “terhestünet” a gyakori pisilés volt mindkét babával. 😊 Szóval ez nem kizáró ok, de persze nem is jelenti azt, hogy babát vársz. Ha már késik, tesztelj majd.
2018. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olyan messze van még az az egy hét :( nagyon szeretném ha most végre sikerülne.
2018. szept. 28. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is sokat pisilek mensi előtt és terhesen is megvolt.Sajnos minden mensi előtti pms tünet elő jöhet akár terhesen is.Ezekből nem lehet következtetni.Mindjárt elmúlik az egy hét és kiderül minden:)
2018. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a hasam ugy mint mensi elott szokott mikor terhes lettem. De mindenki mas. Pl.en nem szoktam pisilni sokat es terhesen is inkabb a 2.feletol volt ilyesmi.
2018. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. szept. 28. 10:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan azok a tünetek voltak mint menszesz előtt, kb 100%-ra vettem hogy megfog jönni mert a derekam és a hasam és pont ugyan úgy fájt. De nem jött meg 😁😁

22hkm

2018. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne nálam is .
2018. szept. 28. 14:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanazok a tünetek voltak, mint menzesz előtt, talán csak annyi, hogy nem voltam olyan ingerlékeny és sok volt a hüvelyi váladék.
2018. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én is ilyen helyzetben vagyok. :) Nekem még a derekam és a hátam is fáj már 2-3 napja... Én október 5-re nem várom de számolom a napokat. Olyan lassan telik nekem is az idő. :( Viszont én tegnap meg ma barnáztam kicsit, bizok benne hogy ez csak a beágyazódás miatt van. Tegnap már 7 dpo napom volt ezért bízom a beágyazódásban. Február óta próbálkozunk. És már nagyon szeretném hogy sikerüljön. Remèlem neked is sikerül. ;)
2018. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is szorítok neked 😊 a hasamban fura szurkálást érzek csak egy ponton remélem az jót jelent. A kisfiamnál.olyan pik pak ment a dolog most meg mar hónapok óta semmi. Remélem nemsokára jön az a babóka.
2018. szept. 30. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!