Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak késik...

Terhes vagyok vagy csak késik az idegesség miatt?

Figyelt kérdés
16-án volt aktusom, megszakítással védekeztünk. 21-én kellett volna megjönnie. Ha jól tudom az ovum 7-e körül lehetett. Tegnap voltam orvosnál aki azt mondta úgy néz ki nem vagyok terhes viszont nem tud biztos eredményt mondani, ha jövőhéten sem jön meg menjek vissza. Teszteltem 2x és mind a kettő negatív lett. Legutoljára 27-én teszteltem egy érzékeny tesztel. Mióta meg kelle jönnie görcsölget a hasam és a pattanásos bőröm is megvan ahogy szokott lenni. Az utóbbi időben viszont elégé felzaklatott voltam, több változás is bekövetkezett az életembe. És 16-a óta fokozottan ideges vagyok. Lehetséges, hogy ez miatt késik ennyi ideje vagy baba van a dologban?

2018. szept. 29. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyunk mi, terhességi teszt?
2018. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek igen lehetsz terhes Simán.
2018. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem védekeztetek tehát lehetsz terhes. 6 nap késés után mutathat negatívat a teszt. Nekem is azt mutatott, 10-15 nap késés után újra teszteltem akkor már pozitív volt.
2018. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!