Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek? Sziasztok!...

Mit tehetek? Sziasztok! Osszejottem egy fiuval aki 18 eves roma szarmazasu, en 16 eves vagyok es magyar szarmazasu! Nagyon szeretjuk egymast, de a szuleim tiltanak (tiltottak)! Volt hogy elszoktem, es nem sokra ra teherbe estem!

Figyelt kérdés
Most 9 hetes terhes vagyok, anyukam el szeretne vetetni! En mindenkepp szeretnem megtartani, de azzal fenyegetnek, hogy beadnak intezetbe! Olvastam, hogy lehet osszehazasodni a gyamhivatal engedelyevel, viszont anyukam ott mar elaztatott minket mikor elszoktem! Mit tehetnek az erdekeben hogy a fiuval maradhassak, es a magzatot se kelljen elvetetnem? Koszonom elore is. Elnezest az ekezet nelkuli irasomert, csak siettem!

2018. szept. 30. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Szia Sziasztok végig olvastam a hozzá szokásokat enis roma vagyok és szerintem nem attól függ h ki milyen származású roma v nem. Tudok sok olyan magyart aki ütöttte verte a feleségét plusz alkoholista az én családomban nincs ez h ütjük a nőket nem viszük haza a pénzt stb amit itt leirtak előttem viszont vannak ilyen emberek én nem ítélkezek a baratodról mert nem ismerjük de mivel fiatalok vagytok azt javaslom neked h hallgass anyukadra vetesd el a gyereket járd ki a sulit rá érsz meg fiuzni mai világba nehezz megélni te miből fogsz iskola végzettség nélkül gyerekkel a kezedbe miből lesz megvéve neki ami kell hm? Gondolkozz el és hallgass ránk hallgass anyukadra! És vannak tisztéges romák nem kell mindenkit egy kalap alá venni csak itt gyakorin túl sok a rasszista ember de nem is magyarazkodok. :)
2018. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szólásokat*
2018. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

11,

valóban van ilyen magyar közt is, nem akarok rasszistának tünni, 3 igaz barátom volt suliba, 1 magyar, egy cigány és egy félcigány

magyarok között is tudom, hogy meg van a söpredék, akik ölnek, lopnak, vedelnek, verik az asszonyt

de ilyenből egyet se ismerek, suliba, utcán, koliba rengeteg olyat láttam aki cigány volt és verte az asszonyt, 50-60 ilyet láttam ha nem többet, próbált is volna az ember beleszólni, de ilyenkor mit lehet tenni?? volt olyan, hogy a csajjal beszéltek a tanárok is, pszichológus is (iskola), de a csaj nem akarta és nem is merte elhagyni a pasit, hiába volt teli kék zöld foltokkal meg volt felrepedve a szája...

ez az amit én láttam, bár ott ahol tanultam rengeteg volt az alja cigány, akarva akaratlanul is rasszistának számítottam ott, de rengeteg cigány haverom volt (a barát és haver nem ugyan az) és ha szóba került a cigány téma, mikor pl 5-10 cigány is ott állt mellettem, nyíltan őszintén mondtam el a véleményem és igazat is adtak nekem, mert ők is látták szar a helyzet...

a suliba járt kb 500-600cigány, ebből volt max 100 rendes, a többi agresszív, kötekedő...

(itt jegyezném meg, hogy volt 400magyar, ebből kb 200volt normál, a többi rosszabb volt mint a legtöbb cigány a suliba)

tényleg van kivétel cigányok közt is, itt a faluba is van olyan akivel jóba voltam általánosba, koliba is 2 évig volt félcigány szobatársam, mai napig jóba vagyunk, meg volt egy cigány osztálytársam is, mindenbe segítettem neki egyik legjobb barátom volt (tanított kicsit beszélni cigányul is)

cigányok közül amúgy inkább a hagyomány őrzőkkel jöttem ki jobban, aki a cigány szó hallatán nem megsértődött, hanem tudta, hogy ő cigány és büszke is volt rá, sokan tudtak jól táncolni és beszélték is a nyelvet, ezekkel nem volt semmi gond (többnyire, azért ők is voltak hülye gyerekek... fű, pia stb de idővel kinőtték)

a cigány szóra szerintem addig nem kell megsértődni, míg nem párosul valamilyen negatív jelzővel

2018. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Kamu, hát. Ilyen hülye ember a világon nincs.


Amúgy tudod te, milyen nehéz egy családot fenntartani? Ezek csak egy darabig rendesek. Aztán örülj, ha nem vernek agyon családostól. Volt osztálytársam ugyanez... Szült egy cigánygyereknek, mert micsoda menőség, aztán rájött, hogy nem fenékig tejfel... Azóta is nyomorog mellette, de csodálom is, hogy még együtt vannak. Ilyen háttérrel mondjuk nem sok normális pasinak kellene már. Az ilyen kapcsolatokkal érdemes megvárni, míg elszáll a rózsaszín köd...

2018. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

volt olyan eset, hogy egy lány ismerősöm (magyar) terhes lett

az apát nem tudni, hogy kicsoda, nem kezdtek el tesztezgetni mert ciki lett volna

3 cigány, 2 magyar volt az apasági listán hivatalosan (nem hivatalosan a lány uncsija is, igen vérszerinti)

ő is megtartotta a babát a semmire

a lány ott tart, hogy él a nyugdijas szüleivel egy putriba a gyerekkel, a csaj nem ért semmihez, esetleg közmunka

szegény gyereket meg így nevelik, hogy konkrétan eltartja a közmunkás anyja, meg a rokkant nyugdíjas apja (az anyja nem dolgozott, ha jól emlékszem)

a csaj nem kell a kutyának se egy gyerekkel, főleg, hogy nem is egy szépség


ha te is idővel szakítanál, vagy a pasi kidob és szüleid is kitagadnak mit csinálsz??



amúgy ez volt osztálytársam sztorija lesz most, felszedett egy magyar csajt, hozzá költözött a lány mert otthol ment a balhé a cigány pasi miatt

nemsokára megvolt a lakodalom is :D

a csaj arcára akkor ült ki a döbbenet, mikor a pasi elkezdte futtatni...

mivel a csaj dolgozni nem tud, a férje meg az apja ezzel foglalkozott... bevették a bizniszbe

2018. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem vetesd el még fiatal vagy hogy egy babát föl nevelj, még előtted az élet. Hogyha 18 évesen gyereket csinalt neked akkor mi lesz később?

Nem minden cigany egyforma de hogy mind kiabál a feleségivel az is biztos, nekem cigany az uram , mi is anyi idősek vagyunk mint ti de nem kellene neki gyerek ilyen fiatalon . Tovabi szep napot.

ja es elfelejtetem mondani hogy oda figyelj mert ha meg tartod a gyereket, es nem fog menni a kapcsolatotok akkor a gyerelet felejtsd el mert nem fogjak neked oda adni,teged elzavar de a gyerek nala marad

2019. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!