Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy Kanadában újra...

Igaz az, hogy Kanadában újra befogadják menekültstátusszal a magyar romákat?

Figyelt kérdés

Ma futottam bele egy februári cikkbe, hogy Kanada már jó ideje nem utasítja el a magyar romákat azonnal, sőt. Nagyobb arányban pozitívan bírálják el a kérelmeiket.


Nem vagyok roma, nem vágyom Kanadába, csak érdeklődöm.



2018. szept. 23. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Reméljük Kanada hamarosan kimenekíti őket innen :)
2018. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Annyira azért még nem ment el az eszük.
2018. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

De, igaz a hír.

Valóban úgy volt hogy kezdetben az Avason béreltek reklámfelületet, azon üzentek, hogy nem kell több roma.

Azonban mostanra rájött a kanadai kormány, mekkorát hibázott és most megint mehetnek.

Én örülök neki, hogy végre van egy ország, ami nem huny szemet és befogadja őket.

2018. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Dehát miért hiányoztak nekik? 😂


Ha jól tudom, lakást béreltek mindegyiknek a megérkezésük után, bútorokat kaptak...

Ők pedig ugyanúgy cigánykodtak ott is. Loptak, csaltak, hazudtak. A boltokban magyarul ez volt kiírva: "Magyar ne lopj!" - utalva ezzel rájuk.


Ez a sok ingyenélő miért kell Kanadának?

2018. szept. 23. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Mit foglalkozol vele? :D

Vigyék az összeset, a többi nem számít.

2018. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindegy nekem, mi történik a borsodi és más helyeken élő romákkal. Nem ők érdekelnek. Ezeknek az embereknek amúgy is teljesen mindegy, hogy hol vannak, mert úgyse csinálnak semmit.


Inkább az, hogy miért jó az Kanadának, ha befogad egy rakás ingyenélőt.

2018. szept. 23. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Hol volt a boltokban kiírva, hogy magyar, ne lopj? Talán a szocializmusban, Bécsben, nem?


Ha az Index írta, akkor lehet, hogy egy repülőjegy eladó cég fizette a cikket. Vagy egy kanadai jogász, akinek nem volt elég munkája.

2018. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi elől menekülnek? De menjenek csak, nem fognak hiányozni.
2018. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A munka elől :D Odakint rengeteg segélyt kapnak :D
2018. szept. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!