Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek akad egy kis...

Ha valakinek akad egy kis felesleges ideje, ránézne a hőgörbémre? 12. dpon vagyok negatív teszttel a hátam mögött, megugrott hővel, derékfájással, vérzének nincs előjele. Köszönöm.

Figyelt kérdés

Igaz a tegnap 4 órával korábban mértem a többihez képest, de akkor is nagyon leesett. Ma viszont megugrott. Volt valakinek hasonló?

[link]


2018. okt. 4. 10:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Továbbra is fent van a hőm, és nem jött meg, nincs barna pecsételés sem, semmi.. annak ellenére, hogy tegnap óta úgy érzem mintha menstruálnék.

Szívesen veszem még a tapasztalatokat, véleményeket :)

2018. okt. 5. 06:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem jelent semmit, nekem 1 hettel menzesz elott sokszor van ilyen tunetem. Viszont ameddig nem jon meg, addig barmi lehet. Drukkolok!
2018. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen hőleesés még nem volt, vagy legalábbis amikor mértem nem tapasztaltam ilyet. Csak annyit tudok, hogy ha nem esik le a hőm, aznap nem is fog megjönni, és most is így történt.
2018. okt. 5. 20:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Húha. Megkeresem neked holnap , ha ramírsz priviben.:)

8as vagyok

2018. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!