Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek és méh szurkálás...

Petefészek és méh szurkálás nem várt előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok PCO-m és magas prolaktinom van, norprolacot szedek. Általában 34-36naposak a ciklusaim ma a 32. napon vagyok a mellbimbóim iszonyat módon fájnak és a 27. naptól szúró petefészek ill. méh fájdalmam van ami kisugárzik a fenekembe is (soha nem éreztem ilyet). Látott orvos tapintás után azt mondta petefészek és méh gyulladásom van felfázás előzhette meg, de sem felfázva nem voltam már rég és semmilyen hüvelyi fertőzésem vagy bármi ami felszállhat nem volt.

Lehet terhesség? Volt valakinek ilyen jellegű fájdalma terhesség esetén?


2018. okt. 9. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos gyulladast mondott, akkor valószínűleg az.
2018. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy baba legyen de valószínűleg csak gyulladás. Ha nem bírod ki, holnap már egy 10-es tesztet ellőhetsz!
2018. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ilyen fiatal terhesseget tapintással még nem tud megállapítani nem?

Holnap szeretnék venni egy tesztet nagyon remélem, hogy ez a 10. hónap már sikeres lesz :)

2018. okt. 9. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ha az orvos azt mondta hogy gyulladás miatt van, ne terhessegre gondolj. Mondta volna ha benne van a pakliban, pl. megvastagodott mehnyálkahartya.
2018. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!