Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a tüszőrepedés vérzésse...

Akinek a tüszőrepedés vérzéssel vagy barnázás sál, annál minden hónapban így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régebben 2 vagy 3 hónapon keresztül előfordult, hogy közepidőben vérzést tapasztaltam. Maximum egy tisztasági betétnyit, 2-3 napig. Utána rendesen megjött. Aztán ezután felborult a ciklusom megjött 21 napra, majd a következő 40 napra. Ekkor orvoshoz mentem, aki szerint fizikai baj nem volt. Ekkoriban a prolaktin szintem magas volt, viszont egy nagyon stresszes időszak volt.


Mivel olyan tünetem nem volt amit nem bírtam elviselni és fizikai baj pl. méhszájseb nem volt, így megnyugodtam és nem foglalkoztam tovább vele.


A ciklusom azóta tökéletesen helyreállt. Napra pontosan 28 nap.


Most tervezünk kisbabát, ez lesz a 3. próbálkozós hónap.


Azóta sincs közepidőben semmi jele semminek. Mi van, ha csak akkor volt peteérés és se azelőtt se azóta? Létezik ilyen pontos ciklus mellett, hogy sose legyen peteérés? Valaki volt így?


2018. okt. 12. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a telefon kijavított, szóval barnázás sál jár.
2018. okt. 12. 18:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Feladom, gondolom értitek :D
2018. okt. 12. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most eloszor volt ilyen. Eros fajdalommal kiserve,es csak akkor jott valami kis veres,barnas nyak amikor pisiles utan kitoroltem lent. Eddig sose tapasztaltam ilyet.
2018. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a két utolsó hónapon volt ilyen,de szerintem nálam ez nem normális.1eve szültem és előtte 15 évig egyszer se fordult elő.
2018. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes (szerencsére, mert 1-2x féltem) és így értelem szerűen nem is szültem. Nekem általában 3-4 havonta van ilyen középidőben. De volt hogy félévig semmi majd utána minden hónapban, mostmár megint hozza az általános 3-4 ciklust.
2018. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!