Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációkor kezdődő pecsételés...

Ovulációkor kezdődő pecsételés, ami menstruációig tart. Mi lehet az oka? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Ez a 3.ilyen ciklusom, csak az első kettőben a progi pótlás hatására nagynehezen elmúlt. De ha nem lett volna progi, akkor biztosan kitartott volna mensiig. Most mentes ciklusom van, és pontosan tüszőrepedés másnapján kezdődik, és már egy hete tart, biztos vagyok benne, hogy egészen mensiig jelen lesz. Hó végén jutok el orvoshoz, de nagyon rosszakat olvasok erről. Jó lenne pár tapasztalatot hallani, akiknél a végére jártak, hogy mi okozta.

Már 14 hónapja hogy abbahagytam a gyógyszert, mérem a hőm, csinálok LH tesztet. Minden hónapban van ovulációm, a görbém szép, szabályos, a luteális fázisban magasan van. Elvileg termelek progit, nem is értem ezt a folyamatos pecsételést, ami mellé petefészek érzékenység is társul.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 20. 06:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szép volt a hőm és a luteálisom hossza is megvolt 14 nap, mégis gyengén muzsikált a sárgatest, azaz kevés volt a progeszteron. Az én dokin nem direkt progeszteronpótlást javasolt, hanem Clostylbegitet, amivel "erősebb" peteérés lett, el is maradt egyből pecsételés és első gyógyszeres hónapban terhes is lettem.
2018. jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!