Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok értelmes választ adni? 😕

Tudnátok értelmes választ adni? 😕

Figyelt kérdés

Nem rég barátommal ,,szexeltünk". Az egész nem tartott tovább kb 2 percnél.egyéb okok miatt megszakadt az aktus.

Ovszerrel védekeztünk... bent maradt, majd kb. Fél órát feküdtünk, aztán észrevettük, hogy nincs meg a gumi. Lehetek terhes?



2018. okt. 17. 05:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. De te is válaszolj egy kérdésre: hogy lehet aktus után fél órát feküdni úgy, hogy nem veszi észre a pasi, hogy nincs meg a gumi?
2018. okt. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Milyen okból szakad meg hirtelen egy aktus ami után van még idő fél órát feküdni?
2018. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
eszukbe jutott hogy hajnal 5van es holnap(ma) iskola
2018. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon picike esély van, hogy terhes legyél, szinte nulla.

De: komoly gond, ha a gumi benned maradt. Ilyen akkor történik, ha benned lankad le a srác. Ilyet nem szabad! Addig kell kihúzni, amíg még erekciója van, mert ha elmegy, akkor a széleken a sperma ki tud szivárogni. (Ilyenkor van, hogy gumi mellett terhes valaki.)

A másik lehetőség, hogy a lovagod hízeleg magának, és sokkal nagyobb gumit vett, mint ami passzol a műszerre. A világon nincs annyi vastag farok, amennyi xxl-es óvszert eladnak Magyarországon. Aztán ebből lesznek az ilyen balesetek, meg amikor kiszakad a gumi.


Tessék megtanulni helyesen használni az óvszert, mert így nem biztosít megfelelő védelmet!

2018. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából abortusz után volt. (Persze bevártuk az elvárt időt 6hét.) Nem éreztem jól magam, így abba maradt, nem volt annyira fent a gumi, felnőtt vagyok, nem járok már iskolába🤣🤣 valószínű hogy amikor vette ki akkor maradt ott, teljesen megfeledkeztünk róla, így mikor felakartunk öltözni, akkor tünt fel, hogy nincs meg a gumi :/
2018. okt. 17. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

"felnőtt vagyok"



Hát...

2018. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válts öt alkalmas bérletét abortuszra, úgy olcsóbb.
2018. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy nincs meg a gumi? Hol lehet a gumi?
2018. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti sem tanultok semmiből, úgy tűnik...
2018. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyuci hazajött...
2018. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!