Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, hétfői teszt...

3 napja késik, hétfői teszt negatív?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem vártam, azóta sem jött meg. Hétfőn délelőtt (nem reggeli vizeletből) X-epil teszt negatív. Holnap reggeliből megismétlem, vagy várjak még pár napot? Hátha volt valakinek hasonló tapasztalata. :)
2018. okt. 17. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A hétfői túl korai volt. Holnap próbáld újra.
2018. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil már kimutatta 1 nap késés után a terhességet, viszont volt olyan is, hogy petefészek ciszta okozott vérzéskimaradást, akkor negatív volt a tesztem.
2018. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint 1,5 hónapja próbálkozunk a babával. A ciklusaim 28 naposak, általában mindig pontosan jön meg. Természetesen volt már, hogy késett, de olyankor folyamatosan éreztem, hogy meg is fog jönni. Most viszont másképp érzem. Holnap reggel tesztelek azért még egyet, kívancsiságból, hátha csak korai volt a hétfői tesztelés... :)
2018. okt. 17. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!