Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 1 hete, hogy késik, uh-n a...

GuardenAngel kérdése:

Ma 1 hete, hogy késik, uh-n a doki nem látott semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Lehet baba?

Figyelt kérdés

Szeptember 14 volt az utolso mensim. 28 naposak a ciklusaim, 29. napra mindig megjon, tehat oramu pontosan mukodok.

Ma 1 hete kesik. Voltam orvosnal, megnezett, uh-n csak a 10,9 mm-nyi megvastagodott mehnyalkahartyat latta. Szeptemberben alltunk ra vegre a babaprojectre, es jokor is voltunk egyutt.

Holnap elkezdek egy kis E vitamint is szedni a tobbi melle.(D3, C, Kalcium, Magnezium, Cink+Vas komplex, folsav). A szexrol is letiltott, hogyha van baba akkor nehogy gond legyen. Megyek jovoheten penteken BHCG-re aztan ra kovetkezo hetfon ujabb uh, ha addig nem jon meg. Akkor mar biztosan tudunk biztosat.

Doki mondta, hogy 2 opcio van most erre a vastagsagra. Vagy baba van, ami szerinte eselyesebb, vagy meg fog jonni.

Szerintetek mi eselyesebb, akinek mar mondjuk volt hasonlo? Még soha nem kesett egyebkent, plane ennyit! Ha van baby akkor holnap lenne a betoltott 5. het, ha jol szamolom.



2018. okt. 18. 22:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szia cb tesztek jók nekem simán ki mutatta a ne árt napján 30 megyek uh rá
2018. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
En most teszteltem egyet megint. 8. Nap keses es homezo :/ Jart mar igy valaki, hogy csak kesobb mutatta az otthoni teszt?
2018. okt. 19. 13:25
 13/29 anonim ***** válasza:
Szia! Nemtudod a mai képet belinkelni?
2018. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ha lenne barmi ertelme betennem, de sajnos ez annyira negativ, hogy nincs ertelme kinlodni vele. Minden esetre en nagyon bizakodo vagyok, lattunk mar fura dolgokat, sokat olvasgattam itt a GYK-n is, sokaknak 7-8 hetesen mutatta a vizelet a hcg-t. Jovohet penteken tesztelek egyet, akkor lesz a hcg vervetel es meglatjuk. :) De majd az uh lesz a biztos.
2018. okt. 20. 05:34
 15/29 anonim ***** válasza:
Írd már majd meg mi lett végül. Drukkolok hogy baba legyen!😊
2018. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tegnap este tompan gorcsben volt az alhasam, most voltam pisilni es enyhe rozsaszines testapolos valamivel talalkoztam a papiron. Remelem ez meg a mensi idoszaka elotti szexbol a beagyazodos pecseteles lesz, es nem mensi. Hat kiderul majd. :/
2018. okt. 21. 14:55
 17/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Még 1 hét és akkor már biztos lesz a dolog! Remélem pocaklakó lesz! :) És próbálj meg digitális terhességi tesztet venni, az a biztosabb. Az enyhe rózsaszínes vérzés az terhesség alatt normális, habár az is lehet, hogy az a menstruáció kezdetét jelenti.. :I

Hány éves vagy? És nem ért téged stressz az elmúlt hetekben?

2018. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Sajnos tegnap megjott. :(

Lelkileg oda is vagott, es megfogadtam, hogy innentol nem elem bele magam, nem szamolgatok, nem naptarazok, csak elvezem a parommal toltott idot.

27 leszek jovo honapban, utolso valaszolo. Tehat mar aktualis lenne a baby.

Ja, es tesztet sem fogok venni mensi elott, csak ha kesik mar 5-7 napot. Szornyu erzes volt most ez. :( De kedvesek vagytok, hogy szurkoltatok, koszonom!

2018. okt. 23. 09:09
 19/29 A kérdező kommentje:
Stressz az mindig van, de nem volt ilyen merteku ami ezt okozhatta volna. Volt mar sokkal brutalabb honapom stressz szempontjabol, akkor meg semmi csuszas.
2018. okt. 23. 09:10
 20/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. :(

Remélem legközelebb össze fog jönni! Szerintem azért késett ennyit mert sokat stresszeltél. A stresszes életmód befolyásolhatja a menstruációt.

2018. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!