Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 1 hete, hogy késik, uh-n a...

GuardenAngel kérdése:

Ma 1 hete, hogy késik, uh-n a doki nem látott semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Lehet baba?

Figyelt kérdés

Szeptember 14 volt az utolso mensim. 28 naposak a ciklusaim, 29. napra mindig megjon, tehat oramu pontosan mukodok.

Ma 1 hete kesik. Voltam orvosnal, megnezett, uh-n csak a 10,9 mm-nyi megvastagodott mehnyalkahartyat latta. Szeptemberben alltunk ra vegre a babaprojectre, es jokor is voltunk egyutt.

Holnap elkezdek egy kis E vitamint is szedni a tobbi melle.(D3, C, Kalcium, Magnezium, Cink+Vas komplex, folsav). A szexrol is letiltott, hogyha van baba akkor nehogy gond legyen. Megyek jovoheten penteken BHCG-re aztan ra kovetkezo hetfon ujabb uh, ha addig nem jon meg. Akkor mar biztosan tudunk biztosat.

Doki mondta, hogy 2 opcio van most erre a vastagsagra. Vagy baba van, ami szerinte eselyesebb, vagy meg fog jonni.

Szerintetek mi eselyesebb, akinek mar mondjuk volt hasonlo? Még soha nem kesett egyebkent, plane ennyit! Ha van baby akkor holnap lenne a betoltott 5. het, ha jol szamolom.



2018. okt. 18. 22:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom

Mi lehetett a baj. Talan tudat alatt a babara feszules. Mostmar ilyen nem lesz, megfogadtam.

2018. okt. 25. 10:15
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia! Én így jártam augusztusban. Akkor kezdtünk bele a családalapításba és nekem is késett. Igaz, csak 4 napot, de nem szokott késni, 27 naposak a ciklusaim, azóta is. Valaki azt írta, hogy az első hónap védekezés nélkül ki tud váltani ilyen reakciót a női szervezetből, hát én ebben nem vagyok biztos, de tény, hogy minden apróságot terhes-jelnek vettem,és ha akartam, ha nem, rágörcsöltem. De elengedtem én is, majd jön a baba, amikor jönni akar.

Most múlt el azóta a harmadik menstruációm, persze van egy kis csalódottság, hogy most sem sikerült, de hiszem, tudom, hogy nekünk is megadatik, hogy szülők legyünk és boldog gyermeket neveljünk, akiből egészséges, boldog felnőtt lesz. ☺️

Neked is ezt kívánom! ☺️

2018. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy!

Ilyet meg nem is hallottam, de most ismet okosabb lettem, koszonom, hogy megosztottad ezt velem!

En is elengedtem a csalodottsagban, ugy fest, hogy szombatra mar teljesen vege is ennek a mensinek, aztan nekiallunk nyugalomban a hazas eletnek. Megprobalok mostmar nem ebbe belehulyulni. Csak elni az eletem, aztan lesz ami lesz. Bar ha nekem is megjon a havim honaprol honapra akkor azert a csalodottsag ott lesz, ahogy neked is!

Kivanom a legjobbakat, es kerlek, irj mindenkepp, akar priviben is, ha osszejon a kis csoda! Szurkolok nektek! :)

2018. okt. 26. 00:17
 24/29 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Hogy vagy most? 🙂 22/23 válaszoló vagyok.
2018. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Szia, Kedves Utolso! :)


Koszonom kerdesed, minden remek. Uj honap, uj lehetosegek. Varom 19-et, hogy kideruljon, most mi a helyzet. :) Ket nappal elotte lesz a szulinapom, igy mar tukon ulok, vajon lesz-e szulinapi ajandek. :))

Veled miujsag? Hogy alltok baba teren?

2018. nov. 14. 08:17
 26/29 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy a legszebb szülinapi ajándékod legyen! ☺️


Én is 18-19-ére nem várom. Most valahogy azt érzem, sikerült. ☺️

A 10.ciklusnapon voltam nőgyógyásznál a hormonsorom kiértékelése miatt, minden rendben van. Látott egy szép 18mm-es,érő tüszőt. ☺️

Ebben a hónapban nagyon erősen éreztem az ovulációt, 2 órán keresztül görcsöltem, hullámokban. Eddig még nem volt ilyen erős. Utána csak mellbimbó érzékenység volt, ami nem szokott lenni menstruáció előtt,majd 2-3 napi hasszúrkálás és enyhe görcsök. Hétfő délután és tegnap semmi, sőt, rámjött az érzés, hogy megint nincs baba. Tegnap este óta megint kisebb feszülő, nagyon enyhe görcsös érzés alhasban, de nem mensi-szerű. Ma pedig émelygek, de evésre enyhül.

Ha hétfőig nem jön meg, hétfőn tesztelek. Vagy kedden. 😀

2018. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mi újság nálad, kedves kérdező? 😊

Teszteltél?

H. V.

2018. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Szioka! :)


Mara nem vartam, nem is jott meg. 17 en teszteltem azert egyet, az negativ lett. Szerintem meg varok 1-2 napot es ha nem jon meg, akkor a heten egy tesztet meg ellovok, hatha. :) Nem akarok kapkodni, talan csak csuszik 1-2 napot. :)


Utolso elotti. Nalad mizujs teszt fronton? :)


(Vagy tan az utolso voltal csak 2 komiba jott? ☺️)

Az a baj, en nem hiszek most nagyon a bababan, sajnos keveset tudtunk egyutt lenni. :)

2018. nov. 20. 00:16
 29/29 anonim ***** válasza:

Igen, én voltam mind a kettő. ☺️

Jó, hogy türelmes vagy, én is próbáltam, 2 nap késés után a 3.nap reggelén, tegnap teszteltem, negatív. Gondoltam, ha szerdáig nem jön meg, tesztelek újra. De ma reggelre esett a hőm, tuti megjön ma. 😥

Szorítok neked, hogy kétcsíkos legyen! ☺️

2018. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!