Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet lazán kezelni a...

Hogyan lehet lazán kezelni a próbálkozás időszakát? Hétfőre nem várom és próbálok nem agyalni rajta, de nehezen megy.

Figyelt kérdés
Egyfolytában a tüneteket figyelem, érzem, nem tudok elvonatkoztatni.
2018. okt. 19. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz, vezess háztartást, kirándulj, járj programokra. És ne olvasgass itt. De komolyan :)
2018. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dolgozom, háztartást is vezetek, komolyan. :) De ez nem zárja ki sajnos automatikusan a többit. :)
2018. okt. 19. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasgass itt annyit. Nekem segített.
2018. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írják: a gyakorizás konkrétan önmagad rápörgetése a témára, akaratlanul is. Befolyásol hogy itt mindenki dpo-zik, meg szurkákat érez és "valahogy abban a hónapban kicsit máshogy érzi magát" holott ha nem olvasgatja az ember a sok agymenést akkor semmit nem vennél észre, csak egyszer hogy hopp késik :)

Tapasztalat ;)

2018. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

Sehogy :D Legalábbis nekem nem megy :) A ciklus első felében még igen. Amikor megjön 2-3 napig nagyon padlón vagyok. Mire véget ér a mensim, újult erővel számolgatom a következő termékeny időszakot, nagy lelkesedéssel vetjük bele magunkat a gyakorlati részbe, után kb 1 hétre tudom "elfelejteni" a témát, és mikor közeledik ismét a nemvárt napja, akkor máson se jár az agyam, és érzek mindenféle tüneteket (amiknek most már sosem hiszek).

De szerintem ezzel nincs semmi baj. Akár most kezdtétek, akár hónapok óta próbálkoztok. Személy szerint én úgy gondolom, az lenne a fura, ha nem lennél izgatott :) Mások előtt tehetünk úgy, mintha ez nem lenne nagy ügy, de magunkat felesleges becsapni, hiszen ez a legeslegnagyobb dolog az életünkben :)

2018. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy vagyok, mint az utolsó.

Nekem kedden kell megjonnie, szóval együttérzek.


Majd írd meg mi lett :)

2018. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem foglalkozol a témával. Mi is szerettünk volna annak idején babát, de azt sem tudtam, hogy létezik egyáltalán ovulációs teszt akkoriban, szerencsére ezt az oldalt is csak utána találtam, miután már megvolt a kisfiunk.:) Együtt voltunk amikor jól esett és úgy voltam vele, hogy vagy megjön a vérzésem, vagy nem. A 7. hónapban jött össze, addig abszolút nem járt ezen az agyam, akkor is vagy 1 hetet vártam, mire teszteltem. Pedig én is nagyon akartam. De minek figyelgessem magam? Nem attól lesz a baba. :)
2018. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hétfőre nem várom, de már nagyon izgulok.Férjemnek mondtam, hogy vegyen terhessegi tesztet, de dugja el és csak hétfőn reggel adja ide 😊 Én is figyelem a tüneteket (tudom, hogy nem ettől van vagy nincs baba) Hasszúrka,mellfájdalom megvan, aztán pát nap múlva kiderül.
2018. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le magad a gyakoriról. Komolyan

Nekünk még próbálkozás sincs, de annyi mindent olvastam itt, hogy lassan meddőnek képzelem magam és utánanéztem mindenféle csodatablettának és szernrk. Jövőre akarjuk elkezdeni a próbálkozást és én úgy voltak eddig hogy 3-4 hónap alatt tuti sikerül. Most nem vagyok így :D

2018. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bármilyen fura, nem olvasgatok itt semmit, anélkül is megvan az agymenés.. :D Én csak saját magam pörgetem, állandó téma a gondolataimban, hogy ez most PMS, vagy valami más?

Bár a szívem mélyén sejtem, hogy az előbbi és ráérnék akkor agyalni, ha késik. Nekem nem megy ez a "vagy megjön, vagy nem, nem érdekel" hozzáállás, hogyne érdekelne??

2018. okt. 19. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!