Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz ha az apa a fogantatàs...

Igaz ha az apa a fogantatàs idején dohànyzik, beteg lesz a születendő gyerek?

Figyelt kérdés
Félek hogy a pàrom dohànyzàsa esetleg àrthat a születendő gyerekünknek.Mi az igazság ebből?Esetlegg tapasztalta valakinek? Köszönöm!

2018. okt. 31. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A fogantatás idején irtó pofátlanság és balesetveszélyes dohányozni. Szex után sokan rágyújtanak, oké, na de közben... nemár! :)
2018. nov. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mindketten dohányoztunk, amikor fogant a lányunk, én a pozitív tesztnél tettem le, a férjem a baba születése után nem sokkal (zavarta, hogy cigiszagúan megy oda hozzá, hiába mosott kezet stb., akkor is). Már 3,5 éves, teljesen egészséges kislány.
2018. nov. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem



De a dohányzás ronthatja a spermiumok minőségét


Nem lesz beteg


De nehezebben foganHAT

vagy esetleg nem lesz annyira okos( ezbutóbbibam nem hiszek amúgy, de azt mondják a "tanulmányok" )

2018. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hàt igen! :( Pont erre gondoltam.Hogy állítólag nem lesz olyan okos,esetleg az iskolában nem teljesít olyan jól.Ilyennel kapcsolatban valaki tud ellenkező esetett,peldàt?
2018. nov. 1. 10:31
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a parom dohanyzott/dohanyzik. En is dohanyoztan terhesseg elott de amint megtudtam letettem. Egeszseges kislanyunk szuletett.
2018. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk mindketten dohányoztunk. Én természetesen letettem a baba miatt, de a férjem nem. Annyi, hogy figyelt rám, hogy még véletlenül se cigizzen a közelemben. Teljesen egészséges kisfiunk van!
2018. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szüleim cigiztek, anyám se rakta le végig dohányozta a terhességet. Én végig kitűnő voltam a suliban, viszont a cigire én is hamar rászoktam és gyerekként sem taszított ebben nőttem fel, még a mamám is cigizik. Semmiben nem szenvedtem hátrányt (tesóm sem), ami zavar hogy most terhesen én sem bírom letenni, és nem is segített hogy otthon sem zavart senkit vagy nem is segítettek a leszokásban.
2018. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,és persze mindenki!Igen ez a probléma,amiért írtam is,hogy valószínűleg a párom sem fogja tudni letenni. Hàla én nem szivom,de ő igen .jó olvasni,hogy akkor talàn nincs akkora baj.
2018. nov. 1. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!