Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ahogy eldöntöttétek, hogy...

Ti ahogy eldöntöttétek, hogy szeretnétek gyereket, hányadik próbálkozásra jött össze?

Figyelt kérdés

Néztétek-e mikor van peteérés?

:)

Ha egymás után több szeretkezés van, van-e nagyobb esély az ikrekre? :)



#terhesség #peteérés #ikrek #eldöntöttétek #több szeretkezés
2018. nov. 3. 23:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
7 év fogamzásgátló után az első hónapban összejött.
2018. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátlót szedtem évekig, amikor eldontottuk párommal hogy szeretnénk kisbabát, így az akkori adagot még elszedtem, következő hónapban pedig már nem. Ez szeptember volt amikor már nem szedtem, és onnantól ment élesben a baba projekt, nem figyeltünk semmit, együtt voltunk amikor jól esett, és lám novemberben meg is fogant a kis pocok :) hiába is szamolgattuk volna a napokat, mert el volt csúszva a peteeresem az utolsó menstruaciohoz képest (ami november első napjaiban volt), ez sokáig a terhesség alatt is a számolásban gondot okozott, mint pl dátum szerint már 6 hetes voltam, de uh-n semmit nem láttak. Most már másfél éves "nagy" fiú :) első baba :)
2018. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Első alkalom :)

Nem gondoltuk volna, így most ilyen kapkodós költözésben vagyunk.

2018. nov. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 momoka 2002 ***** válasza:
66%
3 ev probalkozas homerozessel, 1ev utan az elso terhesseg, majd 2 even belul ez a 4. Most 16 hetes a pocaklako es minden rendben. Pcos,ir mellett.
2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#5 valaszolo vagyok. En 2008-2009 kozott huvelygyurut hasznaltam, utana egy evig szedtem fogamzasgatlot, majd 2014-ben 3 honapig ismet szedtem, amitol migrenem lett, igy 3 honap utan abbahagytam. 2017 februarjaban kezdtunk probalkozni a babaval, szoval kb. 3 evvel azutan, hogy utoljara szedtem fogamzasgatlot.
2018. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba első hónapban, a második pedig 3. hónapban sikerült. Én azon szerencsések közé tartozom akik érzik pontosan a peteérést így nem kellett külön hőmérőzni, figyelgetni, így se volt nehéz jól időzíteni.:) Az elsőnél még alig hittem el, ott tényleg semmivel nem foglalkoztunk, álmomban nem gondoltam hogy első nem védekezős hónapban már jön is a baba. A másodiknál már tudatosabb volt a tervezés egy kicsit, de ott se kellett sokat várni.:)
2018. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Első hónapban sikerült, nem figyeltünk semmire.
2018. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hat hó után.

Közvetlenül előtte nem szedtem.

Sose figyeltük a peteérést.

2018. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a 6. hónapban sikerült a kis pocaklakó. Nem figyeltünk semmit 5 hónapig, amikor jól esett együtt voltunk. Az utolsó hónapban ovu tesztet használtam, abban a hónapban meg is fogant. 🙂 A pozitív ovu teszt utáni napon voltunk együtt.
2018. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem első hónap próbálkozásra sikerült, annyi különbséggel, hogy az elsőbel középidőben 2 naponta voltunk együtt, és mindent megtettünk annak érdekében, hogy összejöjjön, a másodikkal nem akartunk rágörcsölni az egészre, csak egyszer voltunk együtt középidőben, de ez tökéletesen elegendő is volt, 2 hétre rá már pozitívat teszteltem. Meg is lepődtem, hogy másodjára is elsőre összejött :D
2018. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!