Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem, hogyan tovabb?...

Terhes lettem, hogyan tovabb? 19/L

Figyelt kérdés

Ilyenkor mit kell tenni elso lepeskent? Hogy tovabb? Mit tegyek?

5 nap keses utan facelle rossmannos teszt eros pozitiv lett.



2018. nov. 8. 19:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ölöm meg a saját gyermekemet! Apukája is tudja már nagyon várja szintén :)

30 lesz már nagyon akart apuka lenni. A szüleimmel kapcsolatosan nyilván nem beleegyezést szeretnék hanem meglepi formában hogy lesz unoka.

2018. nov. 8. 22:29
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Tuti meglepődnek bárhogy mondod is el
2018. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha meglepetést akarsz a családnak, az garantált. Te tudod, hogy állsz, munkahely, stabil kapcsolat, együttélés stb. Én azért 19 évesen nem szülnék.

A 11-es válaszoló meg elég durván fogalmaz, azért gyilkosságnak nevezni ha esetleg elveteti, durva. Ne essünk már tulzásba, egy borsószem nagyságú valamiről beszélünk. Jó, jó, tudom a vérmamik szeretik gyilkosságnak nevezni, meg lelkiismeret furdalást okozni a másikban, de teljesen felesleges. Inkább elvetetni, mint 19 évesen a semmire szülni.

2018. nov. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem a semmire szülnék, ettől tartottam mindig mivel fiatal vagyok biztosan meglesznek a vélemények.

2 éve stabil munkahelyem van, páromnak is. Együtt élünk. Nem minden 19 éves érettlen :)

2018. nov. 9. 05:38
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

🤣Tök mindegy, mert ígyis-úgyis meg fognak lepődni!

De kár szépíteni, ha ez lett volna az eredeti kérdésed célja, hogy hogyan mondd el a meglepetést, akkor már az elején tisztázta volna... Ha meg nem tartod magad felelőtlennek sőt te határozott felnőtt, önálló nő vagy, akkor megint mi a kérdés???

2018. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
33%
Bár minden lány ilyen lenne, és nem csak a karriert hajszolnák... Egészen más fiatalon gyermeket nevelni, és családban élni.
2018. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen mi a kérdés?
2018. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok nektek. Sok boldogságot a picihez.:))

A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, bocsi.

2018. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én a 5. héten voltam először nőgyógyásznál, akkor állapította meg. Ő kérdezte meg, akarom-e, én csak felsoroltam, hogy mi van, (mi nincs). Visszahívott 2 hét múlva. Adott közben vérvételre is beutalót, mert egy ideje már lógtam a méhnyakrák szűrésről. Utána a védőnőt kellett felkeresni, meg a 12. heti genetikai UH-ra időpontot szerezni.

Nálunk épp Apu szülinapja volt, töltötték ki a pálinkát, mi meg mondtuk, hogy én most nem iszom... úgy 9 hónapig, meg még ki tudja meddig. Akkor még nem volt 12 hetes a terhességem, de nem csináltam nagy ügyet a titkolózásból. Mire vagy még kíváncsi? :)

2018. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!