Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka annak, hogy nem jön...

Mi az oka annak, hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal szeretnénk gyereket, szeptemberben neki is álltunk a projectnek. De mióta neki álltunk valami nem stimmel. A legelső kérdésre talán kiderült a válasz hogy stressz hatására nem jött meg. Szóval augusztus 15én jött meg, majd szeptember elején cuccolt a barátom belém. De akkor már nem voltam termékeny. Ennek ellenére szeptember 15 körül meg se jött. Október 4én jött meg. Október 18-20 voltam termékeny, sokat szexeltünk is, most kellett volna hogy megjöjjön 4-e körül de nem jött még meg és az ovulációtól 2 hét már eltelt. Csináltam tesztet de negatív lett. Várok még 1 hetet ha negatív akkor megyek dokihoz. Most voltam októberben nőgyógyásznál szűrésen de nem küldtek semmit ezek szerint nem is találtak semmit. Mióta párommal gyereket tervezünk rendszeretelenül jön meg pedig előtte mindig időben volt meg. Jó tudom alig pár hónapja próbálkozunk gyerekkel de ha nem vagyok terhes miért nem jön meg? Vagy most.meddig várjak?

2018. nov. 9. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor esetleg hormon zavar, PM alulműködés, IR, vagy PCOS. Menj el nőgyógyászhoz, utána endokrinológushoz.
2018. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Cuccolt belem. Atyauristen!...
2018. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!