Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt férfiak? Nektek...

Vannak itt férfiak? Nektek milyen érzés volt amikor meg tudtátok hogy a barátnőtök terhes? Nők is írhatnak a párjukról.

Figyelt kérdés

Illetve a tervezett babásoknál az is érdekel hogy az együttlét nektek is izgatóbb volt? Meg úgy az egész férfi vélemény érdekel a terhességről, nincs olyan érzésetek hogy bele bújt a sátán a nőbe azért olyan amilyen és nem ő irányítja a hangulatait stb mintha nem is a ti barátnőtök lenne? Szülésről, vizsgálatokról vélemények?


34 hetes kismami, akinek tervezett baba csak a párja nem valami beszédes.


Köszi a választ!


2018. nov. 9. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Együtt teszteltünk, sosem felejtem el azt a napot.

Amikor ránéztem a tesztre, majd a férjemre, meg sem tudtam szólalni. Ő akkor mosolyogva a fejét rázta, azt akarta jelezni, hogy semmi baj, majd következő hónapban sikerül. Akkor elsírtam magam, ő pedig megnézte a tesztet, kétszer. Elsőre nem akarta elhinni. Egymás nyakába borulva sírtunk, boldogok voltunk, még csak 3 hónapja próbálkoztunk. Életem egyik legszebb napja.


A terhességet én jól viselem, nincsennek hangulat ingadozádaim, nem fordultam ki magamból. Talán egy kicsit szétszórtabb vagyok a szokásosnál, de semmi panaszom. Ilyen "sátán bújt a páromba" dolog pedig fel sem merült benne. Izgatott, időnként meghatódik amikor jobban érzi a pici fiát mozogni, rúgni.


A szülésről nem sokat beszéltünk. Én elmondtam neki, hogy félek hogy valami baj lesz velem vagy a babával, mindig nyugtat, hogy semmi gond nem lesz. Bent akar lenni velem végig, fel sem merült benne, hogy nem, pedig mondtam, hogy nem muszáj.


29hkm

2018. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első babára évekig vártunk, alig akarta elhinni, de majd’ kiugrott a bőréből a férjem, amikor elmondtam, hogy 6 (!) év után aznap reggel pozitív lett a teszt. 😊 A második egyből össze jött, az is hihetetlen volt, főleg az előzmények tudatában. Ugyanazt a felhőtlen örömöt láttam rajta akkor is. 😊

Én imádok várandósnak lenni, nem vagyok sem rosszullevős, sem kívánós, a hangulatom is stabil, boldog. Szóval nem volt nehéz elviselnie. Izgatottan jött és jön most a másodikkal is minden vizsgálatra, imádja nézni, ahogymozog a hasam és fantasztikus apja a nagylányunknak.

2018. nov. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
1-2 hónapja próbálkoztunk, még nem kellett volna megjönni, amikor utaztunk több órát kocsival és végig rosszul voltam ő meg végig örömködott hogy tuti terhes vagyok. Hazaértünk, gyors teszt, rögtön pozitív. Gyorsan körbetelefonált közeli rokonokat, nagy büszkeséggel közölve hogy ő legyartotta az utánpótlást 😀
2018. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

A szexet jobban akarta amikor a babán voltunk, kicsit olyan "szenvedélyes"lett.

A pozi tesztet még nehezen fogtuk fel

Az első uh képnél azt a pasis büszkeséget láttam rajta a meghatottsággal együtt, az a "mekkora csődör vagyok, enyém lett a nő"fej és "mennyire cukorka baba"fej (pont a popoját mutatta a magzat es olyan érzés volt mintha ugy "meglestük"volna míg aludt es az az ártatlan kis meztelenség cuki volt)


Terhes vizsgálatokat figyelmesen udvariasan hallgatta, szerintem igazábol inkább dolgozott volna, tul sok volt a "női"téma, ömlengés

Tartott a szextől, hogy hárman vagyunk


Születésnél pedig az apa lettem büszkeséget érezte, minden haver között ő volt a középpontban ("hízott a mája"), tetováltatott is magára (első tetkoja felnőtten)

2018. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk jobb lett a szex, amikor megbeszéltünk, hogy jöhet a baba. Mindketten jobban élveztük.

Késett a mensim, csináltam tesztet, de negatív lett. El is könyveltem, hogy ez most nem jött össze.Továbbra sem jött meg, férjem meg folyamatosan mondogatta, hogy szerinte terhes vagyok, mert máshogy viselkedem.(én semmit sem vettem észre) Végül csináltam még egy tesztet, pozitív lett. Csak ültünk szótlanul egymással szemben, csillogott a szemünk és meg sem tudtunk szólalni. A vizsgálatokra elkísért, tartotta bennem a lelket az első 20 hónapban míg hánytam.

Nekem 3x volt nagyobb hangulagingadozásom (néhány napig tartott), hősiesen tűrte, elviccelte, vígasztalt és csokival dobált, amikor durciztam. Biztos nem lehetett neki egyszerű.

De: baromi büszke rám, amiért és ahogy viselem a terhességet. Sokat foglalkozik a pocakommal, minden előkészületből kiveszi a részét. A szülőszobára is be akar jönni és már nagyon izgul és várja a kislányát.

36 hkm

2018. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennunk kellett egy nagyobb varosba reggel o befujta magat a szokasos parfummel, amitol en rosszul lettem, mar o mondta nekem, hogy itt baba van. Jottunk haza es a hanyas a semmibol kapott el, szinten felhozta, hovy no lam hat csak is baba lehet. Vettem az o nyomasara tesztet, akkor mar kesett 1 hete, negativ lett. Ez a szokasos en lattam, mindenki mas nem. Masnap beallitott 3 fajta teszttel, egyet csinaltunk meg, halvanyan de jol lathatoan pozi lett. Tervezett baba, de kiborultam, megijedtem es a vizeletet a poharkaval a kadnal hagytam, illetve a maradek 2 tesztet. 10 perc parom nincs mellettem, megyek ki o boldog martogatta az utolsot is a poharba, hogy biztos jo-e.


Elmondhatatlanul boldog volt.


En nagyon hanyos voltam es neha ki ki borultam, de o jol kezelte. Sajnos veszrlyeztett lettem, nagy nehezsegeken mentem at es o helyt allt. Egyszersem bantott, hogy rinyalok, vagy hasonlo. :)

2018. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát akkor férfiként, ha jól látom elsőként :D


Mi már egy éve terveztük a babát, de ki volt tűzve az esküvőnk, úgyhogy megállapodtunk, hogy na akkor addig még kibírjuk valahogy. Eredetileg is így terveztük, csak mivel már tudtuk, hogy szeretnénk babát, nehéz volt nem elkezdeni. Aztán megvolt az esküvő és másnap neki is láttunk (egyébként semmi gond nem lett volna, ha sikerül előtte, nem konkrétan az esküvőhöz kötöttük, csak időben is így terveztük). Mivel sok barátunknak volt gondja a teherbeeséssel, meg én is sokat olvastam, felkészítettem a feleségemet, hogy egy 1 év is lehet, ne izguljon nagyon, ő az első védekezés nélküli együttlét másnapján rohant tesztért. Természetesen negatív lett. Aztán ezt folytattuk, mondogatta, hogy neki nő a melle, meg fura a hasa, ezeken csak mosolyogtam, mert ha a fejébe vesz valamit, akkor arra szokott tünetet produkálni. 2 hét után ment újra tesztelni, már fogalmaztam a szöveget, hogy semmi gond, tudod, nem megy olyan gyorsan, tök természetes, mire jött elégedett fejjel és pozitív teszttel, hogy hát én megmondtam, hogy nő a mellem :D


Természetesen nagyon örültünk, ugráltunk, ölelkezés, ilyenek :) Hogy milyen érzés volt azt nehéz leírni, természetesen boldog, de még felfoghatatlan is. Még most is, mert ennek még csak 12 hete.


Na aztán azóta is itt lógok, olvasgatom a véleményeiteket, tapasztalataitokat, már szerintem többet tudok a szülésről, mint a feleségem :D Érdekel minden, aktívan résztveszek az egészben, járok a vizsgálatokra, mindenben így szeretnék majd tenni.


Hangulatingadozása annyira nincs a feleségemnek, egy "nagy" veszekedésünk volt, az azt hiszem azért, mert túl kicsi lábasban csináltunk valami krémet, ami kiborult, és akkor ebből alakult ki valami sértődős hülyeség :D Nagyon nem jellemző ránk semmilyen veszekedés, úgyhogy ezt is annak tudtuk be, nem is értettük már másnap. De mi kifejezetten csendesek vagyunk.


A szexet kérdezted még, hát az jó volt, egyrészt mert óvszer nélkül ment, másrészt meg teljesen más a hangulata, hogy van célja, valahogy férfiasabb.

2018. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!