Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok de nem merem...

Terhes vagyok de nem merem elmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parom ugy tudja szedek fogamzasgatlot de mar egy ideje abba hagytam elkezdtem hizni tole es nem volt jo a kozerzetem sem.

Most vagyok 10hetes kismama de nemtudom hogy mondjam el hogy nem szedtem fogamzasgatlot es lett baba.

Nem egy tini az apuka 31 eves mult. De nagyon felek hogy mondjam ezt el...

Mielott oszejott a baba elotte mar 8honapja nem szedtem es emiatt elhittem hogy nem eshetek teherbe


2018. nov. 11. 16:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Holnap kezdd el intézni az abortuszt. Ha mázlid van 2 hét alatt el tudod intézni.
2018. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, hogy terhesen maradsz egyedül vagy 2-3 éves gyerekkel.

Ezt elb.ad rendesen.

2018. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elvetetni, de előtte elmondom páromnak.
2018. nov. 11. 17:23
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
Nőként nem tudom elképzelni, hogy 8 hónapig nyugodtan védekezés nélkül szexeltek és boldogan veszed tudomásul, hogy nem is volt szükség fogamzásgátlóra. Aztán valamitől beléd hasít a gondolat,hogy ez baj, és mégis akarsz babát, akkor pedig azonnal megtermékenyülsz. Nagyon max tudat alatt végig akartál babát és most így programozod át az agyad. Tisztázd ezt, mert jobb tisztán látni neked és a barátodnak is.
2018. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igen 15-ös lehet van benne valami, tulajdonképpen ott tudatosult bennem amikor már x hónap eltelt és nem volt baba sem, elején örültem hogy nem estem teherbe de utána már kezdtem aggódni hogy baj van és egyre jobban szerettem volna már.. :(
2018. nov. 11. 17:26
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te még gyerek vagy. Azt hitted, hogy simán tehetbe tudsz esni az akarata ellenére, ő pedig boldogan tapsikol, amiért jön a baba?

Ha nem akar gyereket, akkor nem akar. Lehet, hogy nem az abortuszt erőlteti egyből, "csak" xarni fog a gyerekre is, meg rád is, és lehet ide jönni sírni, hogy vedd rá, hogy napi 2 percet foglalkozzon vele.


Ennek nem lesz jó vége. De már mindegy. Pàr nap alatt nem tudod úgyse elintézni az abortuszt. Ha mégis, akkor a pasit fogod érte hibáztatni.

Ennek a kapcsolatnak annyi.

2018. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Előbb-utóbb ki fog derülni... ez van, megfőzted magadnak, edd is meg.

Ha emiatt a párod szakít veled és meggyűlöl, az teljesen jogos lesz.

Az a baj, hogy ennyire buta embernek pont nem kéne gyereket szülni. Miféle jövője lesz annak a szerencsétlennek? Ehh.

2018. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
elmondtam neki
2018. nov. 11. 18:13
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna vele közölni, hogy nem szedsz gyógyszert? Idióta...
2018. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Reakció? Gondolom nagyon örül, felhőtlenül.
2018. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!