Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok de nem merem...

Terhes vagyok de nem merem elmondani mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parom ugy tudja szedek fogamzasgatlot de mar egy ideje abba hagytam elkezdtem hizni tole es nem volt jo a kozerzetem sem.

Most vagyok 10hetes kismama de nemtudom hogy mondjam el hogy nem szedtem fogamzasgatlot es lett baba.

Nem egy tini az apuka 31 eves mult. De nagyon felek hogy mondjam ezt el...

Mielott oszejott a baba elotte mar 8honapja nem szedtem es emiatt elhittem hogy nem eshetek teherbe


2018. nov. 11. 16:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
És most jön a boldog befejezés, mint minden kamu sztoriban. A pasi boldog a hírtől, és dalolva vállalja a gyereket. Igaz e kérdező?
2018. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

22-es ha ha nagyon jót nevettem.


Megtalálta korábban a pozitív tesztemet tudta hogy terhes vagyok, elsőnek azt hitte megcsaltam és azt akarom elmondani hogy nem az övé.

Elmondtam neki mindent, nyilván ideges lett egyböl amiért átvertem de megpróbál bizni bennem ami sok idő lesz ujbol...

2018. nov. 11. 18:25
 23/29 anonim ***** válasza:
87%
köszönjük a sztorit
2018. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%
Mondtam én, hogy happy end! Na nem baj...Holnap már újra suli.
2018. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%
Jah persze... Abbahagyta mert a közézeted, blabla, persze pont a pasidnak felejtették el szólni róla. Most meg hogy hogynem mindjárt kifutsz a 12 hetes ab-határból,mire kinyögöd a pasidnak. Szép kis sztori, de nagy kamu!
2018. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%
Wooowww, 16:58kor kétségbeesve írsz kérdést, majd alig 2 óra alatt túl vagytok egy komoly beszélgetésen és még időd is volt közben kommentálni nekünk... Hihető...
2018. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanmar, asd el magad
2018. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyesek hogy unatkoznak, hogy kitalálnak egy komplett sztorit..
2018. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
Ezeknek milyen jó hogy ennyi szabadidejuk van, hogy idejárnak sztorozgatni, szappanoperakat gyartani. Én meg éjjel - nappal dolgozok, örülök, hogy ha 6orat tudok aludni egyhuzamban. Hihetetlen. Mi Öl élek meg ilyen jól kérdező? Vagy téged eltartanak? De jó neked..
2018. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!