Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miután megtudtad, hogy PCO...

Miután megtudtad, hogy PCO szindrómád van, milyen kezelést kaptál? És mennyi idő múlva sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiféle kezelést nem kaptam!!Minden 2.hónapban mensiztem!!1év múlva jött össze a bébi!!
2010. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felirtak a meforalt de nem szedtem be,mert tartottam a mellekhatasoktol...alternativ gyogymodot valasztottam juliusban azt mondtak nem lehet gyerekem annyi a cisztam,augusztusban megfogant es majusban szuletett:)Ha kell segitseg irj,hatha...
2010. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen kezelést nem kaptam én sem.

Hormeel S és Mastodynon cseppet szedtem,(nem egyszerre), hogy legyen mensim, mert volt, hogy öt hónapot is kimaradt.

Diétázni kezdtem, lefogytam 12 kilót, és tavaly novemberben terhes lettem, de méhen kívüli volt a baba.

Fél év után most próbálkozhatunk újra, a "pihenős" időszakban barátcserjét szedtem, csodaszép 28- 30 napos ciklusaim lettek.

A babica még várat magára, reméljük, már nem sokáig. :)

2010. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat év próbálkozás után derült ki hogy PCO-s vagyok. Aznap közölték hogy nem lehet még egy darabig babám, ne is védekezzünk mert úgysem sikerül.

Meforalt kaptam, és ez mellett pajzsmirigy gyógyszert is szedtem. Két hét múlva pozitív lett a terhességi tesztem.

Az endokrinológus szerint a Meforal segített abban hogy megmaradjon a pici (előtte többször is elvetéltem). 10-ik hétig szedtem. Nem véletlen írják fel ezt a gyógyszert, hisz hatása van a cisztákra.

Megkérdezhetem itt a válaszolót milyen mellékhatásra gondolt? Az első két hét hozzászokás, a többi életforma váltás, ha ez nem megy akkor sosem javul a pco-s állapota.

2010. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!