Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja nem jott meg a menzesz...

7 napja nem jott meg a menzeszem csinaltam tesztet, szerintetek milyen ez az eredmeny?

Figyelt kérdés

Igazabol most itthon csak ez az olcso teszt van(arra gondoltam h miert vennek dragabbat mikor mindig negativ) de azert teszteltem,csinaltam 3 tesztet es mind ilyenek lettek csak eleg gyenge a minosege,a kontrol vonal is gyenge igy nem tudom(merem) biztosra kimondani,ezert kerlek segitsetek!hetvegen veszek egy dragabbat is,de addig is erre mit mondanatok?merjek ugrabugralni oromomben? [link]

[link]


2018. nov. 15. 09:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ertem,akkor varok meg par napot es tesztelek ujra :) hat remelem hogy sikerult es van aminek oruljek
2018. nov. 15. 11:07
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Ez pozitiv. Gratulalok.

Nem ertem az ilyen "meg ne orulj, de boldog babavarast" valaszokat.

Szerintem meg igenis orulj. Mindenki tudja, hogy vannak sajnalatos esetek, de ennyi erovel soha ne oruljon? Baj tortenhet kesobb is, szuleskor is, szules utan is, sot eluthet egy auto vagy rank szakadhatd a mennyezet. Igy szerintem nem lehet/nem erdemes hozzaallni az elethez....

2018. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12hetig kritikus történhet akármi örülhet de jobb félni mint megijedni kedves utolsó.. És ha ateltel missed ab od tudhatnad hogy utána már van egy fajta félsz benned. És nyugodtan le lehet pontozni de én így gondolom. Az élethez meg mindenki úgy áll hozzá ahogy akar. Szia :)
2018. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki már átélt kémiai terhességet... missed ab-t..... spontán befejezett vetélést..... vetélést a második trimeszterben...... koraszülést, amit nem élt túl a baba, vagy komoly baja lett.... az már nem tud felhőtlenül örülni egy pozitív tesztnek. Én is átéltem ezek közül pár dolgot, ezért részben át is érzem, hogy miért nem. Ugyanakkor valahol az is "vétek" ha egész terhességünket végig "tárgyilagoskodjuk" és csak akkor merünk örülni, amikor már kezünkben sír az apróság. Rengeteg szeretetet megvonunk ezzel tőle, amire már az anyaméhben szüksége lett volna.


Van egy másik lehetséges megközelítés is. Egy elindult terhesség a mi terhességünk, a mi "gyermekünk" akkor is, ha életünk végéig velünk lesz, és akkor is, ha szó szerint csak pár héten át. Mi felnőttek vagyunk, el kell tudnunk viselni a fájdalmat, ha pár hetes embrió korában elveszítjük, de mivel annak a pár hetes embriónak is az édesanyja vagyunk, a szeretetünket szerintem ne vonjuk meg tőle azért, hogy magunkat védjük az esetleges csalódástól. Mi túléljük, ha fájni is fog, fel tudunk állni a gyászból,neki viszont talán nem mindegy, milyen atmoszférában létezik a méhünkben, még ha csak nagyon rövid ideig is, a mulasztásunkat felé viszont nem tudjuk pótolni utólag.


EZzel persze nem kell egyetérteni, én a saját elvesztett terhességeim tapasztalataiból gondolkodom így, persze tökéletesen megértem, ha valaki ellenkezőképp látja. DE eZ is egy lehetséges nézőpont.

2018. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Megertem mindket fel erveit ebben.Igaz,felek hogy elvesztem a kicsit de viszont nem tudok nem orulni se neki.Megprobalok vigyazni magamra amennyire csak tolem telik hogy neki jo legyen,szerintem ilyenkor ez a legtobb amit az ember tehet.Akarmilyen picike is,ha lesz-ha nem o lesz de mar most szeretve van.Sajnalom akinek elment,biztos szornyu erzes lehetett,nekem ez lenne az elso,de en ilyen helyzetben probalok arra gondolni hogy biztos ennek igy kellett lennie,es hogy o mar jo helyen van,ha egy ropke pillanatig is de az enyem-mienk volt es szeretve volt.Ez a legtobb amit tehetunk sajnos egy ilyen helyzetben
2018. nov. 15. 16:34
 16/19 anonim ***** válasza:
2018. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12-es valaszado vagyok. Nem a levegobe beszelek. Volt egy 19 hetes vetelesem es egy kemiai terhessegem. Iszonyatosan feltem, amikor ujra terhes lettem. Es borzaszto nehez volt. Viszont az elso pillanattol orultem es hittem benne, hogy ezuttal minden rendben lesz. Csak igy tudtam vegigcsinalni.
2018. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok!ra 3 napra megint teszteltem igaz nem reggeli vizeletbol de ez most negativ lett viszont a havim meg mindig sehol,megpattanasosodtam es hisztis vagyok meg mindig.Valyon ez mit jelent?most hogyan tovabb?
2018. nov. 18. 12:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg szakadt terhességet jelenthet menj nőgyógyászhoz
2018. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!