Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatti menstruáció...

Terhesség alatti menstruáció esetében a teszt nem lehet negatív? 8 hét után.

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 22:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Biztos voltam benne, hogy nem lehetek terhes, míg a fórumon el nem olvastam minden remtortenetet...hogy végig menstrualtak egyesek és hónapokig nem mutatta ki a teszt...
2018. nov. 16. 23:01
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
A beágyazódástól kezdve termelődik hCG, amit a teszt kimutat. Így a teszt biztosan pozitív lesz :)
2018. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valakinek a vizelete ne válassza ki a hcg-t (akkor marad negatív a teszt baba mellett) olyan ritka mint a fehérholló. Ennyi erővel azon is parázhatna az ember ha ilyen esettől parázik hogy mikor legközelebb kimegy az utcára nem e csap bele a meteor...
2018. nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Terhesség alatt nincs normális menstruáció. Eleve a terhesség alatti menstruáció is borzasztó ritka. De ha mégis előfordul, akkor az eltér a megszokottól. Nem pont ugyanolyan. Nem olyan intenzív erősségű, nem tart addig. 8 hét után meg nincs az a teszt, ami nem mutatná ki a terhességet.

A menstruáció elmaradása lehet terhesség tünet, nem a megjövetele. Nem tudom mostanában miért cserélték fel egyesek. De az utóbbi időben egyre több ilyet olvasok, hogy valaki rendesen menstruál és mégis azt gondolja, mások meg biztatják, hogy teszteljen, mert terhes.

2018. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 18. 15:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sikerült megnyugodnod? Hogy vagy?
2018. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azóta voltam hasi ultrahangon(igaz általános képet néztek, illetve a húgyhólyagot), valamint kb. 7 különböző tesztet is csináltam.

Nőgyógyászhoz decemberre van időpontom.

Ha logikusan nézzük esélytelen a dolog, de nagyon rá tudok paràzni.

2018. nov. 26. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
De minek mész orvoshoz? Van valami más gondod is? Mert terhes ezer millió százalék, hogy nem vagy!
2018. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi probléma nincs, csak már rèmálmaim vannak a dologgal kapcsolatban.
2018. nov. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!