Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja keddre? Izgulunk...

Ki nem várja keddre? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 18:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/232 anonim ***** válasza:

Ha holnapra nem várod, akkor szerintem nyugodtan tesztelhetsz reggeli elsőből :)


B.

2018. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/232 anonim ***** válasza:
Megpróbálim kihúzni csütörtökig. Úgy érzem max holnapra megjon. Feleslegesen nem szeretnek tesztelni :( ha ezt erzem mar a hasamban az nem jo jel :(
2018. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/232 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

De ha megjön, akkor maradhatunk, és izgulhatunk együtt következő hónapban :)


két csíkosat a fa alá!


:)


B.

2018. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok, csatlakozhatok? ☺️

Én szombatra nem vártam, de nem egyértelmű, mert 27 naposak a ciklusaim, de most később volt ovulációm. 3 különböző alkalmazás 3 különböző napra jelezte a menstruációt, az egyik szerint ma nem kéne megjönnie. Ma vagyok a 30.ciklusnapon, 13.dpo-n, reggel negatívat teszteltem, vérzés sehol. Amíg nem jön meg, van remény, hogy később pozitív lesz. 😊

Megy a drukk mindenkinek! ☺️

V.

2018. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/232 anonim ***** válasza:

Persze, maradhatunk. Csak páromnak most 30.án van a szülinapja, nem lett volna rossz meglepi:)))

Majd kiderül, amíg nem jön meg, van remény



K.

2018. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/232 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Örülök hogy vannak új tagok!! Mindenkinek szorítok! Mondanám hogy ne szomorkodjon aki negatívat tesztelt blabla, de hát valljuk be *va szar érzés :D én nem teszteltem mert holnap tuti megjön, volt ma vizes folyásom, és az érzés a hasbam amit K is írt..
2018. nov. 19. 13:21
 67/232 A kérdező kommentje:

Kitti ne csüggedj, olyan sok tüneteid van!! Kell az a bableves a kisfiúnak :D

Berni, már szerda óta késik igaz?? Ez azért nagyon furi!!!

Kedves 43-as, várjuk a délutáni tesztet, a predictor jó fajta!! De száradás után dobd ki mert szellemcsíkos lesz!

Kedves D, van már pms? Ha nincs akkor jó jel, szerdára nem várod igaz?

2018. nov. 19. 13:26
 68/232 anonim ***** válasza:

Igen-igen. Szerda óta késik..de reggel volt egy icipici barnás volt a tisztaságin..szóval szerintem ez már mensi lesz sajnos :(

Igazából nem bánom, csak derüljön már ki, mert ez a bizonytalan helyzet nem jó :(


B.

2018. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/232 anonim ***** válasza:

Lehet raveszem magam, hogy veszek szerdan egy tesztet. Csak felek az eredmenytol:(



K.

2018. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/232 A kérdező kommentje:

Berni, ez nagyon rossz lehet, én már felvásároltam volna a drogériát tesztekből, nem hagyna nyugodni.

Kitti, ha eljutsz szerdáig, az azt jelenti hogy nem jött meg, késik, annak már mindenképp örülni kell :) nagyon drukkolok, nagyon megérdemelnétek már április óta!

Ha ez a fránya vizes folyás nem jelent volna meg, egy picit még én is bizakodnék. :(

2018. nov. 19. 14:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!