Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen, zavaros cikluss...

Rendszertelen, zavaros ciklussal, kinek mikor, és hogyan jött össze? Egyáltalán összejött spontan?

Figyelt kérdés
Most azokra vagyok kíváncsi,akik amúgy egészségesek voltak mindvegig, de a ciklusuk sosem volt pontos
2018. nov. 18. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem is midig 26-32-36,28 napos ciklusaim voltak mikor nem szedtem fogamzásgátlot,de mikor abbahagytam,azonnal első honapban összejött mindkét fiam.
2018. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Első gyerekem előtt nagyon hosszú ciklusaim voltak. 38-45 napos is. Mégis könnyen teherbe estem, 2-3 hónapon belül. Csak a szülés várható ideje nem volt egyértelmű. Módosítgatták többször is, végül indítani kellett. Második terhességem kb akkor fogant, mikor meg kellett volna jönnie, csak megszakítottuk, így is terhes lettem.
2018. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Soha nem volt rendszeres. Volt olyan nyár h meg sem jött. De általában olyan 50 naponta jött meg vagy még később. Egyetlen alkalommal nem vigyaztunk kicsit sem és terhes lettem. Pedig március 15-en jött meg és április 17en voltunk együtt. Most mondta a doki a pcos vagyok. Én sejtettem, de orvoshoz nem mentem vele. Elkezdtem szedni a doki javaslatára a Gynositol-t és úgy néz ki h beall 28-30naposra.

Szóval elég spontán sikerült, mert a férjemmel meg össze is vesztünk szinte h úgyse fog teherbe ejteni olyan könnyen. 2het múlva nagyot néztünk. 😂 Nem terveztünk de nagyon örülünk neki és legnagyobb boldogságban élünk.

2018. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nalunk elsore osszejott miutan abba hagytam a tabletta szedeset. Egy csodanak gondoltam. Mert volt h kimaradt 1-2 honapig vagy kesobb jott 1-2 hettel. A tablettatol se volt teljesseggel rendszeres.
2018. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sose szedtem fogamzas gatlot, és nem is fogok. Amikor nem akartunk egyáltalán gyereket, akkor óvszer volt, majd mikor már úgy voltunk vele hogy nem baj ha be sikerül, akkor megszakítással, de nem sikerült be. Most egy éve hogy nem védekezünk. Ciklus 19.napjan vagyok ma. Tegnap, meg tegnapelott volt szex, és úgy néz ki most is csak hétvégén lesz, vagy Max pénteken, a munkank miatt. Tegnap este éreztem eles nyilalast a méhem én, petefészek, vagy hüvely ben aktus után par órával, lehet ovuláció volt, ki tudja, majd el is mulott.szerintetek?ciklus 18.napja volt tegnap. Bár mondjuk ki tudja hogy mikor volt, lehetett az ovulacio(ha volt) nem tudom biztos rá, ha most nem, de jovohonaptol használni fogok ov.teszteket. Bár egy kicsit azért reménykedem ebben a honapban
2018. nov. 19. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!