Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Életemben először 2017 augusztusában vettem be esemény utánit.Utána minden rendben volt,max 1 hetet késett,de semmi extra.Majd sajnos 2018 augusztusában is szükség volt egy ilyen tablettára.Bevettem,utána szeptember végén rendesen meg is jött,5 napig tartott.De azóta nem,tehát lassan 1 hónapja késik..Aggódok..Védekezünk barátommal.Semmi furcsát nem észleltem,semmi tünetem nincs,sőt,3 napja görcsölök,mintha meg akarna jönni,de nem jön.3 tesztet csináltam,mind a 3 egyértelműen negatív lett,és mind a 3at az elmaradt menstruáció után min.2 héttel csináltam.Szerintetek lehet így is terhes vagyok?

2018. nov. 23. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném. Ezekben annyi hormon van, hogy fél évre felborítja a ciklusodat. 1 év alatt 2 ilyen tablettát is bevettél. Csak simán várj, amíg helyrejössz
2018. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a hormonháztartásod van megzavarva.
2018. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Meg kellene tanulni normálisan használni az óvszert,mert valamit nagyon rosszul csináltok.Főleg,miután már egyszer megtörtént a baj,nem értem,hogy miért nem lehet néha-néha ránézni a gumira aktus alatt,hogy a helyén van-e..

Kizárt a terhesség,csak ahogy előttem is írták adtál a hormonrendszerednek rendesen,azzal a sok mesterséges mocsokkal,amit 1 éven belül bevittél.Nem véletlenül szokták mondani,hogy az esemény utáni,akár fél évre is összezavarhatja a szervezetedet.

2018. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Illetve a terhesség miatt ne.

Egy tabletta minimum félévre kiüti a hormonháztartásod. Ha többször veszel be, pl mint te, 1 év elmúltával megint, az bizony ezzel jár. Lehet 3 hónapig meg sem jön majd tartani fog 18napot. Vagy lehet holnap megjön, és utána minden rendben lesz. Sajnos ez a gond ezzel a tabival.


Viszont, hidd el a tesztnek, és nekünk is, baba nem lesz most.

2018. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2018. nov. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!